Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İçimden Kuşlar Göçüyor

İçimden Kuşlar Göçüyor

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : İnci Aral

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 143

Çıkış Tarihi : Mayıs 2003

Kitap Hakkında


"Bütün yanlışlarım, gözden ve elden kaçırdıklarım, tutabildiklerim ve benim kıldıklarımla bir hayat yaşadım ve ben olmaktan, iyi kötü ama böyle olmaktan en sonunda hoşnutluk duymaktayım. Garip bir bilgelik, güçlülük, yıkılmazlık duygusu var içimde. En sonunda ele geçirmeyi başardığım bir özgüven. Bu yüzden de çırılçıplak kalmaktan ve bir kadın, bir insan ve hâlâ temiz olduğumu herkese göstermek için soyunmaktan kesinlikle korkmuyorum."
İnci Aral; acıları, kederleri ve mutluluklarıyla dolu dolu yaşanan hayatın bir yerinde, bir dönüm noktasında geçmişiyle ve kendi kendiyle hesaplaşırken böyle diyor ve İçimden Kuşlar Göçüyor'da; bir kadının tek başına yaşaması, yalnız taşıması gereken uzun ve güç bir dönemde yaşadıklarını ve kendisini, pek az yazarın cesaret edebileceği bir biçimde ortaya koyarak, hiçbir şeyin arkasına sığınmadan, içtenlik hatta acımasızlıkla sunuyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314459

ISBN : 975331445-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


SERTAN

Ben bu yaşıma kadar kitaplara hiç ilgi duymayan birisiydim, ta ki edebiyat öğretmenim roman ile ilgili sunum yapmayı şart koşana kadar çünkü o vize notu olacaktı. Bu roman ince olduğu için aldım çünkü kitap okumak beni her zaman boğmuş derin karanlıklarda bırakmıştır. Ama romana başladıktan sonra sadece bir kaç saat içinde bitirmem bana kitap aşkını tattırdı. Bunun için size teşekkür ederim. Diğer yayınlarınızı da en kısa sürede edinip size olan borcumu ödeyeceğim.