Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Hayatının Yazarı Sensin

Hayatının Yazarı Sensin

Orijinal Adı : Your Destiny Belongs to You

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Souzan Bachir

Çevirmen : Seda Çıngay Mellor

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 128

Çıkış Tarihi : Kasım 2018

37.50
“Kendinizi tam hissetmenizi sağlayacak değişikliği nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Souzan Bachir’in egzersizleri, dönüşümü yönetilebilir adımlarla analiz ederek, en iyi halinize ulaşmanıza yardımcı oluyor.”

Kitap Hakkında


-Metaskills, the Spiritual Art of Therapy kitabının yazarı Dr. Amy Mindell ile  Süreç Odaklı Psikoloji’nin kurucusu ve birçok kitabın yazarı Dr. Arnold Mindell.

 

Hepimiz doğuştan bir lider, bir hayalperest, duygusal bir varlığız ve yaşamak istediğimiz hayatı yaratmak için içsel bağlantılarımızı kullanmalıyız.

 

Souzan Bachir bu kitabında, kendi ilham verici hayat hikâyesini anlatırken, sizlere yaşam hedeflerinize ulaşmak için içsel gücünüzü kullanmayı öğretiyor. Sizi gerçekten tahrik eden şeylerden kişilerarası anlaşmazlıkları çözmeye kadar her konuda en iyi halinizi bulmanıza yardımcı oluyor. Kültürlerarası iletişim, uluslararası işler ve işyeri ilişkileri konusunda uzman olan Souzan Bachir’in enerjisi, üç kıtada bireylere ve ekiplere ilham kaynağı oldu.

 

Hayatının Yazarı Sensin,  gerçekte   kim  olduğunuzu  keşfedebilmeniz ve hayatınızın her alanında kendinizi tam hissedebilmeniz için gerekli olan araçları sağlayacak.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734804

ISBN : 978-605-173-480-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak