Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Hayal Avcısı

Hayal Avcısı

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Laura Kinsale

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 454

Çıkış Tarihi : Nisan 2013

24.50
Çarpılacaksınız!Sabrina Jeffries, New York Times çok satan yazarı.

Kitap Hakkında


Çölün, savaşın, kilometrelerin ve hatta ölümün bile engel olamadığı bir aşkKorkusuz tavırları ve inatçı yalnızlığıyla Lord Winter, kalbindeki tutkuları iyi gizleyen bir gezgindir. İnci Dizisi diye bilinen efsanevi bir kısrağı aramak için seyahat ederken, çok daha değerli bir mücevher keşfeder. Bedevi kıyafetlerinin altında gizlenmiş olağanüstü bir kadın: Zenia Stanhope, Çöl Kraliçesi olarak bilinen sıradışı maceraperest bir İngiliz kadının kızı.Zenia, Lord Winter'ın yaşadığı tehlikeli maceralar gibi bir şey yaşamayı istememektedir. O sadece İngiltere'ye ulaşmaya, kandan ve çöl kumundan uzaklaşmayı arzulamaktadır. Ancak o gece, korkunç şeyler yaşandığında yaşamları umutsuz bir arzuyla ve geri dönülemez bir şekilde birbirine bağlanır. Zenia yaşamını değiştiren ve kalbini fetheden yalnız, korkusuz adamı geride bırakarak zarafet ve konforun kalbine, Londra'ya kaçar Bir gün yakışıklı lord geri dönecek, Zenia'nın tutkusunun bedelini ödemesini isteyecektir.
Çarpılacaksınız!Sabrina Jeffries, New York Times çok satan yazarı.İnanılmaz.Julia Quinn, New York Times çok satan yazarı.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826600

ISBN : 9789944826600

Boyutları : 135x50

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle