Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Hâlâ Zamanımız Varken

Hâlâ Zamanımız Varken

Orijinal Adı : One Day in December

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Josie Silver

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Kasım 2019

43.50
“Bir aşk girdabına kapılmaya hazır olun. Bu roman beni tamamen büyüsü altına aldı.”
–Reese Witherspoon

Kitap Hakkında


İki kişi. On fırsat. Unutulmaz bir aşk hikâyesi.

 

Laurie, ilk görüşte aşkın sadece filmlerde olduğuna emindi. Ancak karlı bir aralık akşamı, otobüsün buğulu camları ardından genç bir adam gördü. Göz göze geldiler, Laurie’nin kalbi duracak gibi oldu ve... otobüs yoluna devam etti.

 

Laurie birbirlerini tekrar bulacaklarından emin bir şekilde bir sene boyunca, şehirdeki her otobüs durağında ve kafede onu aradı ama bulamadı. Daha doğrusu, doğru zamanda bulamayacaktı. En yakın arkadaşı Sarah ise onu, uzun süredir anlatıp durduğu erkek arkadaşı ile tanıştıracaktı nihayet. Bu Jack’ti, otobüs durağındaki genç adam.

 

"Josie Silver yazım tarzıyla içinizi öyle bir ısıtıyor ki, romanın karakterleri siz daha farkına bile varamadan kalbinizde yer ediyor. Hâlâ Zamanımız Varken, sırlar ve aldatmacalarla dolu ve bir gerilim romanı gibi sürükleyici."

–Jill Santopolo, Kaybettiğimiz Işık’ın yazarı

 

"Sürükleyici, içinizi ısıtan bir hikâye... Gerçek aşka inansanız da inanmasanız da bu ilk romandan zevk alacağınız kesin."

–Kirkus Reviews

 

"Silver’ın kalemi eğlenceli ve Jack ile Laurie arasındaki gerilim/sevgi dinamiği bağımlılık yapıyor. Eğlenceli, bir o kadar da duygusal romanlardan hoşlanan okurlar, bu hikâyeye bayılacak."

–Publishers Weekly

 

"Romantik romanları seven okurlar, Jack ve Laurie’nin ilişkisini hem kahkahalar atarak hem de gözyaşları içinde takip edecek."

–Library Journal

 

"Silver bu ilk romanınını şevk ve canlılıkla yazmış. Okurlar karakterlerin hatalar ve yanlış anlaşılmalarla dolu hayatlarını okurken kitabı ellerinden bırakamayacak."

–Booklist

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736501

ISBN : 978-605-173-650-1

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar