Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Hacker

Hacker

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Murat Ekşi

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 336

Çıkış Tarihi : Mart 2020

37.50
“Sonuçta hepimiz aynıyız.”

Türkiye’de doğup büyümüş olan Kayra Şafak, 21. yüzyılın en yetenekli bilgisayar programcılarından birisidir.

Kitap Hakkında


Ailesinin intikamını almak için geri dönüşü olmayan bir yola girer ve kısa sürede ismi bütün dünya tarafından tanınan, siber dünyanın en tehlikeli internet korsanına dönüşür. Saldırılardan oldukça büyük zarar gören birkaç Avrupa ülkesi ve Amerika, Kayra’yı yakalayabilmek için özel bir ekip kurar ve bu ekibin başına, ilerleyen zamanlarda kendisini oldukça büyük bir çıkmazın içinde bulacak olan Jimmy Denever getirilir.

 

DÜNYANIN BİR KADIN HACKER İLE İMTİHANI...

 

Hızla gelişen olaylar neticesinde açık hedef haline gelen Kayra, başta CIA, MOSSAD ve BND gibi güçlü istihbarat teşkilatları tarafından kırmızı bülten ile arananlar listesine girmiş, hatta öldürülmesi için peşine kiralık katiller takılmıştır.

 

Bir bilgisayar dâhisinin aksiyon ve dram dolu, zekâsına hayranlık uyandıran hikâyesine tanık olun...

 

Murat Ekşi kimdir?

1996 yılında İstanbul’da doğup büyüyen Murat Ekşi, aslen Rizelidir. Gazi Üniversitesi’nde Otomotiv Mühendisliği bölümünde okuyor. Her ne kadar sayısal bir bölüm okusa da hayali olan film/senaryo yazarlığına duyduğu ilgiden dolayı zihninde canlandırdığı onlarca hikâyeden birini kâğıda dökmeye karar vermiş ve internet üzerinde yapılan bir yarışmada binlerce yazar arasından “Gelecek Vadeden Yazar ” ödülünü kazanmıştır. 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737140

ISBN : 978-605-173-714-0

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar