Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Güz Davulları Kısım 1

Güz Davulları Kısım 1

Orijinal Adı : Drums of Autumn (part 1)

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Diana Gabaldon

Çevirmen : Yasemin Büte

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 638

Çıkış Tarihi : Kasım 2011

55

Kitap Hakkında


Her şey antik bir taş halkada başladı. Orada, belli zamanlarda açılan bir kapı vardı ve yolcularını geçmişe - ya da ölüme - taşıyordu.

Claire Randall bu olağanüstü geçitten geçmeyi başardı, hem de iki kez. İlk yolculuğunu 18. yüzyıl İskoçya'sına yaptı ve Jamie Fraser ile tanıştı ama efsanevi aşkları Claire'in onun çocuğunu taşıyarak günümüze dönmesiyle sonuçlandı. İkinci yolculuğunu ilk seferinden yirmi yıl sonra yaptı ve iki âşık Amerika'daki İngiliz kolonilerinde birbirine kavuştu. Ancak Claire bir şeyi geride, 20. yüzyılda bırakmıştı: Kızları Brianna.

YABANCI serisinin dördüncü kitabı olan Güz Davulları'nda ise Brianna korkunç bir sırrı keşfediyor. Geleceğini riske atıp annesini ve hiç tanışmadığı babasını bulmak için tarihi değiştirmeyi ve onların hayatını kurtarmayı deniyor.

"Unutulmaz karakterler. Zengin tarihi detaylarla bezeli. Elinizden bırakamayacaksınız."

-The Cincinnati Post

"Tutkulu ve muhteşem. Tarih, fantezi ve romantizmin müthiş bir karışımı."

-Arizona Republic

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824705

ISBN : 9789944824705

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


nana

piyasadakı en iyi tarıhı romanlardan bir kaçı öncelikle. kalın olması gözünü korkutmasın çünkü bir süre sonra o bile sizi tatmın etmeye yetmıyor. yazarın kalemi , hikaye anlatımı piyasadakı bir çok yazarı siler geçer. Bu yüzden eger tereddütünüz varsa hiç düşünmeden alın. :)

yıldız

En çok sevdiğim yazar Diana Gaboldon .Yazdıkları ,muhteşem.Kitaplarını bir solukta okudum.Serinin devam kitaplarının çabucak yayınlanmasını rica ediyorum .Teşekkürler Epsilon Yayınevi İyi ki varsınız...

fatma

guz davullarını aldım ve 3 gun ıcınde ıkı cıldide okudum cok surukleyıcıydı.epsılondan devam kıtaplarınıda bıran once beklıyorum tesekkurler

tuğçe

Heyecanla bekliyordum hemen okumaya başlıyorum :)

gülhan çam

ilk üç kitabı beğenerek okudum.serinin devamını bekliyordum.yarın kitapları alıyorum.teşekkürler.serinin devamı için bizi çok bekletmeyin.