Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Günışığı Savaşı / İblis Döngüsü III

Günışığı Savaşı / İblis Döngüsü III

Kategori : Dünya Edebiyatı > Sağlık

Yazar : Peter V.Brett

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 808

Çıkış Tarihi : Şubat 2016

108.50
Dövmeli Adam ve Çöl Mızrağı’yla modern fantastik edebiyatın ilk sıralarına yükselerek George R. R. Martin, Robert Jordan ve Terry Brooks gibi devlerle birlikte anılmaya başlayan Brett, insanlığın her gece yerden yükselen iblislere karşı verdiği destansı mücadeleyi anlatmaya devam ediyor.

Kitap Hakkında


Bir zamanlar sıradan bir adam olan ArlenBales artık çok daha fazlasıdır – onu hiçbir iblisin boy ölçüşemeyeceği kadar güçlü kılan tenindeki büyülü muhafazalar sayesinde Dövmeli Adam olmuştur.
AhmannJardir ise Krasia’nın savaşçı çöl kabilelerini iblis katili bir orduya dönüştürmüş ve kendini Shar’DamaKa, yani Kurtarıcı ilan etmiştir. Üstelik iddiasını güçlendiren kadim silahlar –bir mızrak ve taç– taşımaktadır.
Ama
Jardir iktidara tek başına gelmemiştir. Yükselişi, güçlü iblis kemiği sihri sayesinde geleceği görebilen kurnaz ve güzel karısı Inevera tarafından planlanmıştır; fakat Inevera’nın amaçları ve geçmişi bir sır perdesinin ardında gizlenmiştir ve Jardir bile ona tam olarak güvenebileceğinden emin değildir.


Bir zamanlar birbirlerine kardeşten yakın olan
Arlen ve Jardir şimdi birbirlerinin en azılı rakipleridirler. İnsanlığın düşmanları yeni ay gecesinde yerden güruhlar halinde yükselirken, onları yenebilecek olan iki adam, gelmiş geçmiş en tehlikeli iblisler olan insan kalbinin iblisleri tarafından birbirine düşürülmüş haldedir! 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051731117

ISBN : 9786051731117

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi :

İlgili Kitaplar