Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Günahkar

Günahkar

Orijinal Adı : Die Sünderin

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Petra Hammesfahr

Çevirmen : Zeynep Zuhal GÖÇMEN

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 399

Çıkış Tarihi : Temmuz 2001

19.50

Kitap Hakkında


Bir yaz günü öğleden sonra, Cora Bender'le kocası minik bebeklerini alıp göl kıyısına giderler. Uzaktan bakıldığında, güneşli günün keyfini çıkaran, son derece normal bir aile gibi görünmektedirler, ama Cora Bender'in göl kenarındaki diğer genç annelerden bir farkı vardır. Cora, o akşam kocası ve çocuğuyla eve dönmeyeceğini bilmektedir, çünkü ölmeye karar vermiştir.
Ancak bir anda her şey değişir. Akşam olduğunda, Cora Bender hâlâ yaşamaktadır ve bir cinayetin hesabını vermek zorundadır. Daha önce hiç görmediğini iddia ettiği bir adamı öldürmüştür. Bu genç kadının yabancı birini bıçaklamak için ne gibi bir nedeni olabilir?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313360

ISBN : 975331336-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


miki

ilk basladigimda bu kadar etkisinde kalicami düsünmüyordum,ama sonra...sonra gercekten günlerce aklimdan cikmadi olaylar,bu tarzi sevenlerin mutlaka okumasi gereken bir kitap!!!

wavy

ben ilk defa bir kitabın kapagına yüzlerce kez bakarak okudum bu yapıtı.oradaki kız resmi aslında bütün kitabı anlatıyor bence.ayrıca kurguya bayıldım ben.yazar manyakmıdır nedir:)

seçil

Psikoloji ağırlıklı bir kitap.Ortada esrarengiz bir cinayet olması kitabın sürükleyici olmasını sağlamış.Beni en çok Beyaz Zakkum'da da olan hayata karşı verilen savaş etkiledi.

Yıldız

Psikolojik gerilim sizin tarzınızsa gidin ve alın bu kitabı derim.Kapak konusunun dışında ekleyebileceğim tek şey,böyle bir hikayenin bence doğruluk payı olduğunu düşünüyorum.Bu kadar iyi kotarılmış bir hikaye kesinlikle kurmaca olamaz.Kısaca süpriz sonuna kadar elinizden düşüremeyeceksiniz.

sarımsak

ne kitaptı ama.bir erkek olmama karşın acayip etkilendim. böyle bir yaşam düşünemiyorum. aile ortamı bu kadarmı etkiler bireyin yaşamını. şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap. tam bir psikolojik baskı kuruyor okura. okurken tüyleri diken diken oluyor. mutlaka okunması gereken bir BAŞYAPIT.

nursel

annemin hayatıma etki eden en büyük kötülüğü ne olabilir diye düşünüp tekrar okuyacağım. çünkü bir kere okunup bırakılacak bir kitap değil. bence yayınevinizin en iyi kitaplarından...