Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Güller Ve Gelinler

Güller Ve Gelinler

Orijinal Adı : The Clayborne Brides / One Pink Rose, One White Rose, One Red Rose

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julie Garwood

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 472

Çıkış Tarihi : Nisan 2012

32.50

Kitap Hakkında


New York Times çok satanlar yazarı Garwood'un milyonların beğenisini kazanan serisi hızla devam ediyor... Montana, Blue Belle'de yaşayan Clayborne kardeşlerden üçünün hikâyesi tek bir kitapta okurlarla buluşuyor...
PEMBE BİR GÜL
Clayborne'ların en genci olan Travis başına buyruk biridir. Tabii sevgili Rose Anne'sine asla hayır diyememesini hesaba katmazsak. İşte Emily Finnegan'a Golden Crest'e kadar eşlik etme nedeni de budur. Ancak bu yolculuk her ikisinin de kaderini hayal dahi etmedikleri bir şekilde etkileyecektir.
"Tek kelimeyle cezbedici...� The Philadelphia Inquirer "Olağanüstü diyaloglar... Muhteşem karakterler.�
Rocky Mountain News
BEYAZ BİR GÜL
Yardıma ihtiyaç duyan birine asla sırt çevirmeyen Douglas'ın bu özelliğini Blue Belle'deki herkes bilmektedir. Zalimliği hoş görmeyen yapısı onu savunmasızların kurtarıcısı haline getirmiştir. Ancak inatçı güzel Isabel Grant ile karşılaşması belki de ilk kez iradesini sınamasına yol açacaktır.
"Büyüleyici... Kesinlikle okunmaya değer." Romantic Times "Eğlenceli ve dokunaklı." BookPage
KIRMIZI BİR GÜL
Kitaplara düşkünlüğüyle tanınan ve uzak diyarlara olan merakını okuyarak dindiren kaçak köle Adam hayatından son derece hoşnuttur. Tabii bekâr olmaktan da. İşte bu yüzden Rose Anne çekici Genevieve Perry'yi Montana'ya davet eder. Acaba Adam kalbini bir kadına açarak kitaplarla ulaşamayacağı gerçek özgürlüğün tadına varabilecek midir?
"Kalbinizi ısıtacak etkileyici bir hikâye." Romantic Times "Tam bir Garwood klasiği." Rendezvous

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825191

ISBN : 9789944825191

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


semanur

bu kitabı okumayı iple çekiyorum

dilek

okudum şimdi serinin son kitabını bekliyorum lütfen hemen çkarın yalvarırımmmmmmm(kitap harikaydı))))

Sedef

Yazarın bütün kitapları birbirinden güzel evet fakat Shadow Music'i beklediğimizi daha nasıl ve ne şekilde belirtebiliriz.Şöyle yapın diyin o şekilde yapalım.Lütfen duyun bizi ve yayınlayın artık:)

nana

yazarın iskoç kıtapların birini bekliyordum. lakın çevirisini Seden hanım yapmış , kendisinin çevirdiği bir çok kitabı zevkle okudum emınım yıne başarılı bir iş çıkarmıştır sırf çevirmenı için alacağım. ama umuyorum ki yazarın bundan snr çıkan iskoç kıtaplarındada çevirmen olarak SEDEN hanımı görürüz :)

berrrak

bu yazarın kitablarına bayılıyorum aslında iskoç serisini bekliyordum ama olsun garwood olsunda önemli değil umarım yakında katrine e woodiwis ve julie quinin yeni romanınada kavuşuruz judith den ümidimi kestim artık

ZELİŞ

Çevirisinin Seden Gürel tarafından yapılması beni inanılmaz mutlu etti.teşekkürler Epsilon.