Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Görünmez Emmie

Görünmez Emmie

Orijinal Adı : Invisible Emmie

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Terri Libenson

Çevirmen : Seda Çıngay Mellor

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 192

Çıkış Tarihi : Eylül 2019

49.50
“Herkesin okulda yaşadığı heyecanlı olaylarla dolu bir kitap. Ayrıca utanç duygusuyla nasıl başa çıkılacağıyla ilgili güzel dersler veriyor. Saftirik hayranları bu kitaba bayılacak!”
—Booklist

Kitap Hakkında


Bir okul gününe neler sığar? Eğlence, can sıkıntısı, kahkaha, gözyaşı, utanç, mücadele, dostluk, küslük… Yani anlayacağınız, olaylar olaylar.


İçe kapanık, utangaç, sessiz ve sanatçı ruhlu Emmie kendisinin görünmez olduğunu düşünüyor. Ailesi ve en yakın arkadaşı dışında kimse sanki onu ne görüyor ne de duyuyor. Ta ki yazdığı gizli bir mektup yaramaz çocukların eline geçene kadar. Herkesin diline düşen bu mektupla Emmie daha da çok içine kapanıyor. Derken okulun en popüler, dışa dönük ve güzel kızı Katie ona yardım teklif ediyor. Bakalım Emmie onun teklifini mi kabul edecek yoksa kendi başının çaresine bakmayı mı öğrenecek?

 

“Başkaları tarafından kabul görmek isteyen içine kapanık kişiler bu kitapta kesinlikle kendilerinden bir şeyler bulacak. Harika bir hikâye.”

—School Library Journal

 

“Kahkaha ve duygusal anlarla dolu, harika bir ilk kitap. Görünmez Emmie kesinlikle unutulmayacak bir karakter.” 
Kocakafa Nate’in yazarı Lincoln Peirce

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736013

ISBN : 978-605-173-601-3

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak