Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Görkemli Ölüm

Görkemli Ölüm

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Selim YENİÇERİ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 333

Çıkış Tarihi : Nisan 2003

54.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


İlk kurban yağmurun altında kaldırımda yatarken bulunmuş, ikincisi kendi apartmanında öldürülmüştü. New York Polis Departmanı'ndan Teğmen Eve Dallas, iki cinayet arasındaki bağlantıları bulmakta hiç zorlanmamıştı. Kurbanların her ikisi de güzel ve son derece başarılı kadınlardı. İlgi çekici yaşamları ve aşklarıyla bütün şehrin dilindeydiler. İki kurbanın büyük güç servete sahip erkeklerle kurduğu mahrem ilişkiler. Eve'in, kendi sevgilisi Roarke'un da içinde olduğu uzun bir şüpheliler listesini dikkate almasını gerektiriyordu. Eve bir kadın olarak, yatağını paylaştığı erkeğe güvenmek zorundaydı; ancak bir polis olarak görevi, önüne çıkan her türlü ipucunu izlemekti. Yüreğinin sesine kulağını tıkayarak her türlü dedikoduyu ve skandalı soruşturması, her gizli arzuyu keşfetmesi gerekiyordu; ne denli karanlık ve tehlikeli olursa olsun...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314350

ISBN : 975331435-3

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gülden Rüstemoğlu

Okuduğum ilk kitabıydı bu kitapla bağlandım ve şu an serinin son çıkan ?Büyülü Ölüm? adlı kitabını okuyorum bütün kitapları çoook güzel.

esrabasbay

Nora Roberts'la ilk tanıştığım kitap Çıplak Ölüm oldu ve Görkemli Ölüm?le devam etti. Bir bilim kurgu hayranı olarak, kitapta ilk ilgimi çeken hikayenin gelecekte geçmesi ve kahramanın kadın olması. Bu serinin devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

esra albayrak

Nora Roberts'ın bu kitabı da diğerleri gibi akıcı ve iyi bir konu seçilmiş olay örgüsü etkileyici herkese tavsiye ederim bu tarzı sevenler eminim etkileneceklerdir.

Sibel Yılmaz

Nora Roberts'i yeni keşfettim, iyi ki de kitabı alıp okumuşum. Bence adı gibi görkemli bir kitap. Kadın içgüdüsü ve ayrıntılara takılarak yazılmış bir kitap. Tarzı çok hoşuma gitti polisiye bir beyaz dizi gibi: cinayet, aşk, hırs, para, başarı... Her şey var bu kitapta.

somnur dalmaz

Hem bu kitabı hem de bunun bir öncesi olan çıplak ölüm'ü okudum ve yazarın diğer bütün kitapları gibi çok beğendim. Bu serinin devamı gelmeli bence.

melis

bir solukta okunacak mükemmel bir roman.umarım serinin devamı da çevrilir

sevtap

ben bu kitabı okuduktan sonra bir şeye karar verdim o da hayata bakış açımı degiştirdi

didem oz

yazar her zamanki akici uslubuyla zekice işlenmis konuyu, ihtirası, güveni ve güvensizligi, gerilimi harmanlamış ve birbirinden guzel romanlarından birini yazmis. yayinevinden ricam; yazarın daha cok cevirilerine yer vermeleridir.

Selenga Gercek

Nora Roberts'in bütün kitapları gibi bir solukta okunan, okuması keyif veren bir eser. Yeni yayınları sabırsızlıkla bekliyorum.

Selenga Gercek

Nora Roberts'in bütün kitapları gibi bir solukta okunan, okuması keyif veren bir eser. Yeni yayınları sabırsızlıkla bekliyorum.