Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Görgü Tanığı

Görgü Tanığı

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Sandra Brown

Çevirmen : Sedef ÜÇTUĞ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 534

Çıkış Tarihi : Aralık 2004

Kitap Hakkında


Kırk romanı New York Times'ın 'En Çok Satanlar' listesine girmiş olan Sandra Brown, dünyadaki en sevilen aşk-gerilim romanı yazarlarındandır. Kitapları otuz dile çevrilmiş olan romancının 'Bana Çiçek Gönderme' ve 'Aşk Daima Kazanır' adlı kitapları, okuyucularımız tarafından beğenilerek okunmuştu.
'Görgü Tanığı', gizemli olay kurgusuyla ilk satırdan itibaren okuyucuyu kavrayan bir psikolojik-gerilim romanı olmakla kalmıyor, aşkla etik değerler arasındaki bir çatışmayı da çok başarılı şekilde aktarıyor.
Güney Carolina'nın Charleston kasabasında, güçlü ama her türlü pisliğe bulaşmış, karanlık bir kişiliğe sahip emlak kralının otel odasında öldürülmesi herkesi sarsarken, soruşturmayı üstlenmesi istenen Hammond Cross'un Bölge Savcısı seçilme şansını artırır. Kasabada Lute Pettijohn'ı öldürmekten büyük zevk alabilecek pek çok kişi vardır. Ancak zihnini ve yüreğini altüst eden gizemli kadın bir numaralı cinayet zanlısı olarak Hammond'ın karşısına getirildiğinde, dürüstlüğüyle ünlü savcı, korkunç bir ikilemin içine düşer. Hayatında ilk kez meslek etiğinin gereğini yapmakla, aşka boyun eğmek arasında kalmıştır. Görevini mi yapacak yoksa geleceğini tehlikeye atarak, çekici bir kadının -olası bir katilin- 'görgü tanığı' olmayı kabul mu edecektir?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753316491

ISBN : 975331649-6

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

çok seviyorum ya ben bu kadının romanlarını, aşk romanları fena değil ama bu tarz polisiyeleri çok iyi, Görgü Tanığı'nı zorla ikinci el bi sahafta bulmuştum, keşke hep Sandra'yı sizin yayıneviniz çıkarsa ama diğer yayınevlerine kalmış maalesef..=( harika bi kitap mutlaka okuyun (B) ..***..

sis

Karakter analizi, olay kurgusu, anlatımı ile polisiye ve aşkın aynı potada eridiği romanları beğenenler için çok iyi bir seçenek

şehnaz

Sürükleyici , kurgusu çok iyi beğenerek okudum.

suna çapraz-keskin

Kesinlikle mükemmel bir kitap ,kitabı elinize alınca bir soluk da bitirmek istiyorsunuz,aşk ve cinayet öyle güzel harmanlanmış ki ....Gerilim yüksek ,katilin araştırılması sürerken acaba katil o mu ,bu diye insan şaşkına dönüyor.Hele savcı yardımcısının aşk ve dürüstlük arasında yaşadığı ikilemi sanki birebir hissediyorsunuz.Kitabı aşk romanı sevenlere de ,cinayet romanı sevenlere ,kısacası herkese öneriyorum ama okumak için kimse geceyi seçmesin ,zira kitabı bitirebilmek için sabahlayabilir ,uykusuz kalabilirsiniz.