Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gönül Kaçanı Kovalar

Gönül Kaçanı Kovalar

Orijinal Adı : Kiss Me If You Can

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Carly Phillips

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 279

Çıkış Tarihi : Kasım 2010

Kitap Hakkında


New York Times ve USA Today'in çok satan yazarlarından Carly Phillips, şehrin en çok aranan erkeklerinin etrafında gelişen ve merak uyandıran yeni bir seriyle geri döndü
Okurlar, bu seksi ve çekici öykünün devamını dört gözle bekleyecek! -Library Journal
Sürükleyici ve çok eğlenceli bu kitapta Carly Phillips esprili diyalog ve çılgın karakterlerle okurlarını büyüleyecek. New York Times çok satanlar yazarı -Rachel Gibson
İçinizi gıcıklayacak iniş ve çıkışlarla süslü romantik bir hikâye.
-Playgirl

Sam Cooper (Coop) bir anda New York'un en gözde bekârı oluvermiştir. Kuyumcudaki soyguna engel olmasının karşılığında kendi seçtiği bir yüzükle ödüllendirildiğinden beri, şehirdeki tüm bekâr kadınlar olay yeri muhabirinin peşinden ayrılmamaktadır. Ne var ki Coop, kendisine ateşli iç çamaşırları gönderen hayranlarıyla hiç mi hiç ilgilenmezken tüm dikkatini ona karşı ilgisiz tek kadına; yani Lexie Davis'e yöneltmiş durumdadır.
Özgür ruhlu Lexie ise Coop'un antika yüzüğünün kendi ailesiyle ilişkisi ve skandal yaratma potansiyeline sahip geçmişinden başka bir şey düşünmemektedir. Ancak çok geçmeden Coop, Lexie için yüzüğe giden bir yol olmaktan çıkar. Coop'un araştırmaları gerçekleri ortaya çıkarmaya devam ettikçe, acaba Lexie kalbini ve aile sırrını şehrin en gözde bekârına emanet edebilecek midir?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823432

ISBN : 9789944823432

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

kapaktaki kız çok güzel... kitapta gayet güzel bir modern aşk öyküsüydü.

...

D&R'ın yaptığı kampayadan 4tl gibi harika bir fiyata aldım.Çok çok çok güzeldi!Bence çok anlamlı çünkü her farklı kişiliğin birer ortak noktası olabileceğini anlatıyor.Serinin devamı varsa,bekliyoruz :))

Juve Baby

demeden edemicem bugüne kadarki romans romanlarındaki en güzel kapak kızlarından biriydi (diğeri Seni Beklerken - Judith McNaught).. saçma sapan kitapla alakasız çirkin kızlar yerine bunları görmek çok daha iyi=) ..***..

Juve Baby

D&R ın internet sitesinden 4 liraya aldım ve kitabın içine daldım, çok sevimli ve hoş, yazarın diğer kitabınada bi an önce başlicam, çünkü seriymiş Bekar Günlükleri.. tarzı Rachel Gibson'a benziyor yazarın, beğendim, umarım diğer eserleride bi an önce çevrilir (B) ..***..