Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gökkuşağı 6

Gökkuşağı 6

Orijinal Adı : Rainbow Six

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Tom Clancy

Çevirmen : Seyhan ÖZMENEK

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 703

Çıkış Tarihi : Eylül 1999

Kitap Hakkında


John Clark, uçaklarda birçok lisanslıpilottan daha çok zaman geçirmişti. İstatistikleri de onlardan çok daha iyi bilirdi. Ama yine, de okyanusu çift motorlu bir uçakla katetmek fikrinden hoşlanmıyordu. Bir uçağın dört motoru olmalı, diye düşündü. Çünkü tek bir motorun kaybedilmesi, uçağın gücünün yüzde yirmi beşinin kaybı demekti. Oysa içinde buunduğu United 777 uçağında böyle bir durum, gücün yarısının kaybı anlamına geliyor. Belki de bu kez, karısı, kızı ve damadı da yanında olduğu için, her zamankinden daha huzursuzdu.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311878

ISBN : 9753311885

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gökçe Eraslan

Yorumlari okudukca daha da heyecanlaniyorum ama 7 yıldır bu kitabı arıyorum... Elinde olan veya bana nerden bulabileceğimi söyleyen olursa cok sevinirim...

Alper Güngören / Balıkesir

Tom Clancy bu kitabında da okuyucuya her an gerilim yaşatmayı başarmış. Kesinlikle okunması gereken bir kitap. Orijinal adı Rainbow Six.

Ege Bayrak / Bursa

Tom Clancy'e bravo!Böyle güzel bir kitap yazdığı için.

Mete Yurtoglu / Istanbul

İlk defa Tom Clancy'nin yazdığ bir kitabı okuma fırsatı buldum. Süper bir kurgu, karakterlerin herbirinin kendi psikolojilerinin gayet güzel anlatılışı ve operasyonları anlatırkenki süreklilik bu kitabı hemen hemen favori kitabım yaptı. Tom Clancy tarafından yazılmış diğer kitapların da bir an önce Türkçeye çevrilmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Faruk Karahan / istanbul

Tom Clancy her yeni kitabı ile daha da zirveye yükseliyor. Muhakkak okunması gereken bir şahaser.

Baykal Çakıcı / ANKARA

Jack Ryan serisinin son kitabı.. Jack Ryan çok küçük bir bölümde ima yoluyla geçiyor ama kitabın geçtiği kişilikler Jack Ryan serisindeki kişiler. Bazı ilişkileri serinin diğer kitaplarını okuduysanız çok daha iyi anlıyorsunuz ve konu size ayrı bir zevk veriyor. Mükemmel gerçekçiliği ve akıcılığı ile kesinlikle bir başyapıt. Tom Clancy yine yapacağını yapmış ve bize harika bir roman kazandırmış. Epsilon Yayınevi kitabı çıkardığınız için teşekkürler, umarım serinin diğer kitaplarını da dilimize kazandırırsınız. Saygılar.

Dean R. Koontz Gerilim romanlarındaki ustalığını g

Dünyada yazılmış ve yazılabilecek en iyi kitap bence.Tom Clancy gerçekten iyi iş başarmış. Oyunu da güzel ama kitabının yanında sönük kalıyor. Gökkuşağı 6 yı okumadısıysanız emin olun ki çok çok fazla şey kaçırmışsınız demektir