Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gizlenecek Bir Yer

Gizlenecek Bir Yer

Orijinal Adı : The Hiding Place

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Trezza Azzopardi

Çevirmen : Nihal GÖKÇE

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 308

Çıkış Tarihi : Mart 2003

Kitap Hakkında


1948 yılında Malta'dan Cardiff'e gelen Frank Gauci, buz gibi bir havada gemiden çıktığında koltuğunun altındaki karton bavuldan başka hiçbir şeyi yoktur. Zaman içinde Joe Medora'ya ve kumara bulaşır, güzeller güzeli Mary ile tanışıp evlenir. Sonra en iyi dostu Salvatore ile Moonlight Cafe'yi açar ve hayat inanılmayacak kadar mutlu bir şekilde akmaya başlar. Cafe'nin alt katında güzel müzik, sıcak yemek ve güzel kızlar, üst katında ise Frankie'nin en büyük tutkusu olan kumar vardır. Ancak bir gün her şey tersine döner. erkek olduğunu sandığı altıncı çocuğu da kız doğmuş ve şans geri gelmemek üzere onu terk etmiştir. Ailenin üzerine çöken uğursuzluk hepsini yıllarca mutsuzluğa ve acılara mahkum edecektir.
Trezza Azzopardi, ailenin en küçük kızı olan Dolores'in gözünden, 1960'ların Cardiff'ini, bir aileyi darmadağın eden sırları ve romanlarda pek da rasatlanmayan marjinal bir dünyayı anlatıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314282

ISBN : 975331428-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle