Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Geçmişi Unut

Geçmişi Unut

Orijinal Adı : Seducing The Duchess

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Ashley Mach

Çevirmen : Zeynep Okan

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 364

Çıkış Tarihi : Haziran 2012

22.50

Kitap Hakkında


Aşk romanlarında yeni ve muhteşem bir soluk.
Elizabeth Hoyt

Yine skandallarla dolu bir gece geçirmektedir...

Kumar. İçki. Flört. Rutherford Düşesi Charlotte, kocasını en sonunda boşanmak için mahkemeye başvurmak zorunda bırakacak kadar büyük bir skandal bir yaratmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bir zamanlar Philip'e deli gibi âşık olduğu halde, artık kepaze evliliklerinden ve kocasının ihanetinin anılarından kaçmaya kararlıdır.

Derken kocası onu alıp götürür...

Rutherford Dükü Philip Burgess pişmanlık çekecek bir adam değildir. Charlotte'la aşk için veya mantıklı olduğu için değil, en sonunda Charlotte'un nefretini kazanacağını bile bile intikam için evlenmiştir. Ama bir gün Charlotte'un ilgisini çekmek ya da yanında bulunmak için yanıp tutuşacağını hiç tahmin etmemiştir.

Ve ona daha fazlasını verir...

Philip, onun yıllar önce evlendiği o soğuk ve yalancı adam değildir artık. Ve başka bir kadın için daha iyi bir koca olmasına yardımcı olduğu takdirde Charlotte'a kendisinden boşanacağına söz verdiği zaman, Charlotte, onu gerçekten kaybetmek isteyip istemediğini ve bütün olanlardan sonra Philip'in hâlâ kalbinde bir yeri olup olmadığını merak eder.


Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825566

ISBN : 9789944825566

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

kapak nefis, ama ben bu romanı pek sevmedim. iki kişi arasında gidip gelen diyaloglar ve içsesler... ayrıca birden bire dünyalar güzeli karısına aşık olan Dük. onu kazanmak için çeşitli numaralar çeviriyor. okurken sıkıldım.