Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gece Yarısı Uyanışı

Gece Yarısı Uyanışı

Orijinal Adı : Midnight Awakening

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Lara Adrian

Çevirmen : Anıl Ceren Altunkanat

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 350

Çıkış Tarihi : Ekim 2011

37.50

Kitap Hakkında


Taş kalpli savaşçı yüzyıllardır görmezden geldiği çağrıya karşı koyuyor, buz tutmuş kalbini kimseye açmıyordu...
Ta ki onunla karşılaşana kadar.

Barınak güzeli Elise Chase, elinde hançeri ve zihninde intikam duygusuyla Boston sokaklarında gezinmekte, değer verdiği herkesi elinden alan Issız vampirlere hak ettikleri cezayı vermeye çabalamaktadır.
Doğaüstü psişik yeteneğinin onu mahvettiğini bilse de avını izlemek için bu gücünü kullanmaktadır. Bu yeteneğini etkili biçimde kullanmayı öğrenmelidir ve bunun için gidebileceği tek bir adam vardır -- ölümcül Soylu savaşçısı Tegan.

Sevdiklerini kaybetmenin ne olduğunu çok iyi bilen Tegan, Elise'in acısına aşinadır. Düşmanlarını soğukkanlılıkla avlayan savaşçı, öfkenin de ne olduğunu bilmektedir. Kendine hâkim olmak konusunda kusursuzdur...
ta ki Elise ondan kendi kişisel savaşı için
yardım isteyene dek.
Aralarında kan yoluyla kurulan 'saf olmayan' bağ, onları arzunun, tehlikenin ve kalbin karanlık tutkularının oluşturduğu bir fırtınaya sürükler...

"Yılın en güzel aşk romanlarından biri."
Amazon.com
"Etkileyici, baştan çıkarıcı, erotik..."
J.R. Ward.

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824569

ISBN : 9789944824569

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


sinem

sevgili epsilon, Lara adrian' ın midnigh ve christine Feehan' ın dark serileri gerçekten muhteşem ve emin ol ki, benim gibi kitap kurtları bu kitapları bi gecede okuyor. Lütfen ama lütfen bu iki yazarın serideki diğer kitaplarını bir an önce yayınla. seri araları uzadıkça gerçekten okumanın tadı da kalmıyor. üstelik iki yazarın da serileri oldukça kabarık. Diğer yayınevleri yeni yetme vampir kitalarını çok hızlı yayınlıyor.Lütfen bu ricalarımızı dikkate al ve bizi kitapların ingilizce versionlarını ''google translate'' yolu ile okumaya mahküm etme. Sevgiler...

ZELİŞ

Harika bir seri.Lütfen daha fazla kitap çıkarın.

Juve Baby

tabiki bayıldım, Tegan bir numara, en mrk ettiğim hikaye onunkiydi ve süperdi (L) lütfen çok bekletmeden Rio'yla buluşturun bizi (Midnight Rising) ..***..

Nilay Kaya

ve bitti,ama keşke bitmeseydi.Lara Adrian'ın her kitabı birbirinden başarılı bir şekilde devam ediyor.4. kitabı ve Rio'nun hikayesini dört gözle bekliyorum.umarım epsilon bizi çok bekletmez... :)

zerrin

Mine Hanım'ın çevirmen konusundaki yorumlarına gönülden katılıyorum. Yabancı serisinin 1.kitabı ne kadar seri bir şekilde okunan bir kitapsa, 2.kitap çevirisi ile bir felaketti. 3.kitap kötünün iyisi olmuştu. Umarım 4. ve diğer kitaplarda yeniden "Saksonyalı" kelimesi kullanılırda kitabın büyüsü kaybolmaz (Zira, kitaplar çok pahalı bu kadar kötü bir çeviriye rağmen yine de ben ve benim gibi hayranlarınız tarafından alınıyor).

Mine Şen

Siparişimi verdim bile. Zira, Lara Adrian'ın geceyarısı serisi her zaman ki gibi mükemmeldir. Sabırsızlıkla beklediğim bir dizi. Sadece tek birşey söylemek istiyorum. Keşke ilk iki romanı çeviren arkadaş çevirseydı bunu da..Umarım romanların bütünlüğü bozulmamıştır. (Diana Gabaldon'ın romanlarında ki Saksonyalı, ikinci romanda Sessenach diye çevrilmişti ve benim için inanılmaz rahatsız edici olmuştu) Umarım serinin ilk romanlarından tanıdığımız bildiğimiz terimlere bu romanda farklı isimler takılmamıştır)