Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gece Yarısı Çığlığı

Gece Yarısı Çığlığı

Orijinal Adı : Midnight Rising

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Lara Adrian

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 358

Çıkış Tarihi : Haziran 2012

37.50

Kitap Hakkında


Gazeteci Dylan Alexander için her şey onu sırların ortasına atan gizli bir mezarın keşfiyle başlar. Ancak hiçbir şey, gölgelerin arasından çıkıp onu karanlık tutkularının ve sonsuz gecelerin sürdüğü dünyasına çeken, yaralı ve öldürücü biçimde çekici adam kadar tehlikeli değildir.

Büyük bir ihanetin ardından acı ve öfkeyle yaşayan savaşçı Rio, hayatını Issızları avlamaya adamıştır. Hiçbir şeyin ona engel olmasına izin vermeyecektir -özellikle de tüm vampir ırkını ortaya çıkarma gücüne sahip olan ölümlü bir kadının. Çünkü kadim bir kötülük uyandırılmıştır ve ufukta büyük bir isyan yükselmektedir. Kendi geçmişiyle ilgili şaşırtıcı bir sır açığa çıkarken Dylan, Rio'nun dokunuşu karşısında zayıf düşer. Şimdi Dylan, gece yarısı krallığını geride bırakmak ya da gerçek tutku ve sonsuz zevki ona tattıran adam uğruna her şeyi riske atmak arasında bir seçim yapmak zorundadır

Merak uyandırıcı, baştan çıkarıcı, erotik

Öfke, ihanet ve bağışlayıcılığın sınırlarını keşfedeceksiniz.
Romantic Times

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825542

ISBN : 9789944825542

Boyutları : 135x25

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Yasemin Yılmaz

lara adrian'ın kitapları çok güzel, sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Juve Baby

twitter'da gördüğüm an günüm daha güzel geçmeye başladı, resmen delirdim... teşekkürler epsilon... darısı Christine Feehan'ın 4.kitabına inş.. :D ..***..

Ayylin

çok teşekkürler, darısı Christine Feehan başına :)