Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Lois Duncan

Çevirmen : Hatice Has

Editör : Emirhan Burak Aydın

Sayfa Sayısı : 184

Çıkış Tarihi : Mayıs 2018

32.50

Kitap Hakkında


Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum’un çok satan yazarı Lois Duncan’dan yakın zamanda sinemalarda da izleyeceğimiz tekinsiz bir hikâye daha.   

 

“Lois Duncan’dan daha ürkütücü roman yazan biri var mı?

Hiç sanmıyorum.”

Goosebumps’ın yazarı R. L. Stine

 

"Sanki ev giderek büyüyor, dev, gri kollarıyla onları sarıyordu. Kit gözlerini yüzlerce küçük güneş gibi parlayan camlardan alamıyordu. Bir an kalbinde soğuk rüzgârlar hissetti, ürperdi."

 

Kit Gordy, Blackwood Lisesi’nin, siyah, demir kapılarının ardında yükselen binasını gördüğünde aklına gelen ilk kelime şuydu: Şeytani. Bu devasa malikâne Kit’in bütün vücudunu korkuyla sarsmıştı. Yine de bir süre sonra Blackwood’a alışacak ve bu özel yatılı okulun hayaletli olduğuna dair dedikoduları görmezden gelmeye başlayacaktı.

 

Ancak daha sonra, Kit’in sınıf arkadaşları olağanüstü ve daha önce sahip olmadıkları yetenekler göstermeye başladı. Gariplikler bunlarla da bitmiyordu: Tuhaf rüyalar, fısıltılar, aile ve arkadaşlara bir türlü ulaşmayan mektuplar ve etraflarını saran tekinsiz bir sihir de vardı. Kit, buranın gizemini tamamen öğrendiğinde her şey için çok geç kalabilirdi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734170

ISBN : 9786051734170

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 230 gr. Bristol-Mat Selefon / Karton Kapak

İlgili Kitaplar