Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Gece Fısıltıları

Gece Fısıltıları

Orijinal Adı : Gece Fısıltıları

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Judith McNaught

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 397

Çıkış Tarihi : Ekim 2012

39.50

Kitap Hakkında


Küçük ve sakin bir kasabada polis olan Sloan Reynolds, güzel, akıllı, kendine güvenen ve herkesin sevdiği bir genç kadındır. Hiç ummadığı bir anda, otuz yıldır onu hiç aramamış olan babası, genç kızı Palm Beach'e davet eder. Sloan kırgın olduğu babasını görmeye hiç hevesli olmadığı için gitmek istemez. Ancak bir FBI ajanı, Palm Beach'te yapacağı bir araştırmada kendisine destek olması için genç kızı
bu teklifi kabul etmeye zorlar.
Sloan Palm Beach'e gider, yaşamı boyunca hiç karşılaşmadığı babasını, kız kardeşini, ninesini yakından tanır ve 'Beyaz Atlı Prens'i ile karşılaşır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311861

ISBN : 975-331-186-9

Boyutları : 141x200

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

Ayşegül Ozkan a katılıyorum Judith'in en iyi romanı değil kesinlikle, tarihi romanslarının hepsini okudum, bu roman onların yanında çok sıradan kalıyor, Noah ve Sloan arasındaki o çekimi maalesef hissedemedim.. diğer romanlarında çiftler arasındaki ilişki, kıskançlık, tutku çok az vardı, daha çok hikaye cinayete yönelmişti, belkide Judith o olgunun daha yoğun olmasını istedi :/ kimbilir!..***..

Nuray

Judith McNaught kitapları için söylenecek çok fazla söz var ama gerçekten eşşsiz romanlar.yayınlanan her kitabı kesinlikle okuyun kaçırmayın.yazarın tüm kitaplarında okumaya başladığımda kesinlikle bırakmak istemiyorum.sonuna yaklaştığımda da bitmesini istemiyorum.

Hülya Solak

Şaşırtıcı olan tarafı benim için, genelde bir yazarın tarzını sevip tüm kitaplarını okumaya başladığımda belli yerlerde yazarın kendini tekrar etiğini farkederim.Fakat hemen hemen tüm kitaplarını okuduğum Judith MnNaught her kitabında farklı bir sihri yaratıyor.Bu sihrin içinde kaybolmamak elde değil kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yazar...Gece Fısıltıları diğer kitapları gibi çok güzel .

melısa

bu kıtaplar serı galıba ılk defa duydum ve dıger kıtapların ısımlerını bulamıyorum bana yardımca olur musunuz lutfen?

Meltem(Autumn_Wind)

Judith McNaught'tan okuduğum 2.kitap!? Ve bu yorumlardan kötü diyen hariç olan herkese katılıyorum kesinlikle mükemmel bir kitaptı her türden macerayı içinde andırıyor!?Üstelik aşk kısımları bambaşka hakikaten o duyguyu yaşıyorsunuz!? Kısacası muhteşem almanızı tavsiye ederim!? Paris'e de bayıldım ayrıca!? Palm Beach'teki o güzelliği ve zenginliği anlatırken o kadar büyülendimki kendimi orda gibi hisettim!? ^_^

Özlem Polat

Yanlış anlaşılmalar, vazgeçilemeyen aşklar, karşı konulamayan tutkular ve aşk karşısında hep pes edişler... Yine yeniden Judith Mcnaught... Bu kadın bunları nasıl böyle güzel yazmış... Ve çevirmen bir kitabı nasıl böyle güzel çevirmiş... Aşkı ruhumun derinliklerinde hissettim... Sanki ben yaşıyormuşum gibi... Çevirmenlik gerçekten bir sanat ve ben bu kitapları böyle muhteşem çeviren yazarlara sonsuz teşekkür ediyorum...

Özlem Karabulut

Tüm seriyi okudum sayılır bir tek kusursuz kaldı umarım yazarın başka kitaplarıda çevrilir. Çünkü gerçekten çok iyi bir yazar ve açıkçası ben okuduğum kitpların bazı bölümlerinden okadar etkilendimki ikinci defa okumaya başladım :)

Ebru Up

NORA ROBERTS'IN bir kitabını ararken tesadüf eseri GECE FISILTILARInıda satın aldım bir gecede soluksuz okudum.mutlaka okuyun inanın bir kez okumakla kalmayacaksınız!Çok enterasan bir tespitim var,hiç tahmin etmediğim mümkün değil O asla aşk romanı okumaz dediğim insanların çılgın gibi JUDITH MCNAUGHT OKUDUKLARIDIR!Hadi canım dediğim insanlar gizli saklıda olsa yazarın tüm kitaplarını resmen yutmuşlar.AMA BEN HİÇ ŞAŞIRMADIM neden mi ?Bir kez okuyunca anlarsınız .

Hande ÖZTÜRK

Bu ve cennet adlı kitabı bulamıyorum bu kitaplar elinizde kaldıysa bana göderirmisiniz ...Teşekkürler

yeşim

Ben Danielle Steel türü olduğuna katılmıyorum. Judith McNaught ın romanları daha akıcı insan sıkılmıyor.ayrıca ben eskiden steel romanlarını okurdum çoğunuda okudum ama bu yazarla tanıştıktan sonra düşler krallığı hariç tüm kitaplarını bir solukta okudum.düşler krallığıda bugün yarın gelir.dileğim diğer eserlerininde bir an önce yayınlanması ve Steel in hak ettiği ünden kat ve kat fazlasını hakediyor.

meryem dağlar

Yazarın "Gece Fısıltıları " dışında diğer kitaplarını okudum. Hepsi mükemmeldi. Bu kitabını bulamadım, yeni baskısını dört gözle bekliyorum.Şimdiden beş yıldız veriyorum.

Aslı İnanç

Bu türle tanışmama neden olan bir kitap. Doğrusunu söylemek gerekirse, tesadüfen eski bir baskısı elime geçtiğinde, klasik bir aşk romanıdır diyerek okumaya başladım. Ancak öyle güzel ve yalın bir dille kurgulanarak yazılmış ki, elimden bırakamadım. Aşkı öylesine güzel anlatmış ki! Hem aşk, hem polisiye, hem macera. Gerçekten de dinlendirici ve sürükleyici. Umarım diğer kitaplarının çevirilerini de kısa sürede piyasa da görürüz.

ozlem ozer

Cennet ve Gece Fısıltıları dışında tüm kitaplarını okudum. Sakarya?da oturuyorum, burada o kadar aradım ama bir türlü bulamadım. Eğer Sakarya kitabevlerinde varolduğunu biliyorsanız, e-mail atmanızı rica ediyorum yada tekrar yayımlamanızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim, en yakın zamanda mutlu haberi bekliyorum.

halime okyay

Yazarın Türkçe'ye çevrilmiş diğer romanlarını okudum hepsi de çok güzel. Bu kitabı da okumayı istiyorum, lütfen yeni bir baskısı yapılsın, ayrıca en kısa zamanda çevrisi yapılamamış diğer kitapları da çevrilsin. Beş yıldızı diğer kitaplarına dayanarak veriyorum.

filiz zorlu

Lütfen bu yazarın Cennet ve Gece Fısıltılarını okumak istiyoruz. Yorumları görüyorsunuzdur sanırım. Ayrıca dilimize çevrilmemiş bir çok kitabı var. Ne duruyorsunuz Allah Aşkına... Yok satacağını bilmiyor musunuz?

serpil ertürk

Neden hiçbir yerde bu kitabı bulamıyorum. Lütfen ikinci baskı yapın. Okumadığım halde değerlendirmem; beş yıldız, çünkü yazarın hiçbir kitabı beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bu neden uğratsın ki...

EBRU AKILLI

Okuduğum kitaplar arasında gerçekten mükemmel olan iki kitapdı.Yazarımızdan bu tarzda yeni kitaplar yazmasını bekliyorum.Böyle bir eser yarattığı için teşekkürler...

tugba akcay

McNaught'u okudugumda gercekten çok etkılendim.dıger romanlarını da dort gozle beklıyorum.CENNET HARIKAYDI!

Sema Alnar

Bence okudugum en guzel kitaplardan biri.Fakat yeni basilan Cennet daha guzel. Yazarin diger kitaplarini dort gozle bekliyorum.

Aykut YILMAZ

İnsanları gerçeklerle yüzleştiren bir roman. Toplumda saygın olarak nitelendirilen zengin köklü ailelerdeki fertlerin birbirleriyle olan çoğu ciddiyete dayalı, ailenin statüsüne zarar vermeyecek ve her zaman belirli bir mesafenin korunma zorunluluğu olan ilişkilerine, küçük bir kasaba insanı olan ve kendi yağıyla kavrulan Sloan'ın getirdiği sıcaklık ve bu sırada onunda daha önce tanışmadığı içindeki fırtınayla tanışıp kendini tanıması gerçekten mükemmel bir şekilde anlatılmış. Bu roman bir polisiyede olması gereken heyecanı, bir aşk romanında olması gereken tutkuyu çok güzel anlatıyor. Kesinlikle okunmalı.

Sevim Kara

Danielle Steel türü. Bu tür kitaplardan hoşlananlara tavsiye ederim.

Sevim Kara / Antalya

Danielle Steel türü. Bu tür kitaplardan hoşlananlara tavsiye ederim.

Aysegul Ozkan / Istanbul

Judith McNaught "Romance" yazarlarının en iyilerinden. Ancak Türkçe'ye çevrilip basılan bu kitabı yazdığı 9 kitabın bence en kötüsü. Bu kitap yerine "Paradise" ve "Perfect" çevrilebilirdi. Bu iki kitap, özellikle "Perfect" bütün zamanların en iyi romantik romanı bence. Bu türün iki devi Judith McNaught'un ve Nora Roberts'ın şimdiye kadar Türkçe'ye çevrilmeyip Türk okuyucuların Danielle Steel ve Judith Michael gibi yazarlara mahkum edilmesi bence bir hatadır. Yukarıda sözünü ettiğim iki kitaptan sonra McNaught'un diğer kitapları "Double Standards" ve İngiltere Regency döneminde geçen, "Something Wonderful", "Almost Heaven", "Whithey, My Love", "Until You" ve "Once and Always" mutlaka Türkçe'ye çevrilmelidir. Eğer İngilizce biliyorsanız bu kitapları bulup okuyun. Daha sonra nasıl Steel okuduğunuza şaşıracaksınız!

Aykut YILMAZ / İstanbul

İnsanları gerçeklerle yüzleştiren bir roman. Toplumda saygın olarak nitelendirilen zengin köklü ailelerdeki fertlerin birbirleriyle olan çoğu ciddiyete dayalı, ailenin statüsüne zarar vermeyecek ve her zaman belirli bir mesafenin korunma zorunluluğu olan ilişkilerine, küçük bir kasaba insanı olan ve kendi yağıyla kavrulan Sloan'ın getirdiği sıcaklık ve bu sırada onunda daha önce tanışmadığı içindeki fırtınayla tanışıp kendini tanıması gerçekten mükemmel bir şekilde anlatılmış. Bu roman bir polisiyede olması gereken heyecanı, bir aşk romanında olması gereken tutkuyu çok güzel anlatıyor. Kesinlikle okunmalı.