Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Frank’in İkili Yaşamı

Frank’in İkili Yaşamı

Orijinal Adı : Frankly in Love

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : David Yoon

Çevirmen : Belgin Selen Haktanır

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Şubat 2020

54.50
“Hem bir aşk hem de ırkçılık hakkında olmayı başaran bu kitabı çok çok çok sevdim! Frank Li kesinlikle tanışmanız gereken bir karakter.”
–Jodi Picoult, Küçük Muazzam Şeyler’in New York Times çoksatan yazarı

Kitap Hakkında


Lise son sınıfa giden Frank Li, Koreli ebeveynlerinin geleneksel beklentileri ile Güney California’da yetişmenin arasında kalmış Araftakiler grubuna üyeydi.  Söz konusu sevgililer olunca Frank’in annesiyle babasının tek bir kuralı vardı: Koreli bir kızla beraber ol. Fakat Frank Koreli olmayan, zeki ve güzel Brit Means’ten hoşlanmaya başlayınca işler zorlaşmaya başladı. Araftakiler’in bir diğer üyesi olan Joy Song da benzer bir durumla karşı karşıya kalınca bir anlaşma yaptılar: Özgür olabilmek için beraberlermiş gibi yapacaklardı. Frank bunun mükemmel bir plan olduğunu düşünürken kader karşısına başka engeller çıkaracak ve Frank hayat, aşk ve kendi hakkında bildiği her şeyi sorgulayacaktı.

 

“John Green’in kalemi ve Sevdiğim Tüm Erkeklere’nin bir birleşimi olan bu hikâye, senenin en büyük genç yetişkin romanı olma yolunda.”

–Entertainment Weekly

 

İki arkadaş. Bir entrika. Yanlış gitmemesinin imkânı yok.

 

“David Yoon’un koca yürekli, dürüst, komik ve romantik ilk romanına âşık oldum. Gülümsedim, kahkaha attım, ağladım ve çok şey öğrendim. Frank’e âşık olmaya hazır olun millet!”

–Adam Silvera, Ve Sonunda İkisi De Ölür’ün New York Times çoksatan yazarı

 

Frank’in İkili Yaşamı muhteşem, yeni bir ses; birini sevmek üzerine yazılmış dobra ve tümüyle gerçekçi bir hikâye. David Yoon her konuyu hem iyi hem kötü yanlarıyla ele almaktan çekinmese de hassas bir şekilde irdeliyor.”

–Marie Lu, Asi’nin New York Times çoksatan yazarı

 

“Hem bir aşk hem de ırkçılık hakkında olmayı başaran bu kitabı çok çok çok sevdim! Frank Li kesinlikle tanışmanız gereken bir karakter.”

–Jodi Picoult, Küçük Muazzam Şeyler’in New York Times çoksatan yazarı

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736945

ISBN : 978-605-173-694-5

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak / Şömiz

İlgili Kitaplar