Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Franchising-Başarılı Markalar Ve Siz

Franchising-Başarılı Markalar Ve Siz

Orijinal Adı : Franchising

Kategori : İş Dünyası

Yazar : B. Smith, J. Stanworth

Çevirmen : Ercan Gürvit

Editör : Kader AY

Sayfa Sayısı : 200

Çıkış Tarihi : Ağustos 1995

10.25
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Franchising, iş kurmada veya iş büyütmede en popüler yollardan biridir. Yüksek başlangıç maliyetleri, genel toplumsal düzene aykırı çalışma saatleri, kontrol eksikliği gibi sorunlarla yüklü olmasına rağmen, yüksek karlılık sağlayabilmektedir. Bu kitap, franchising'i işlerini büyütmenin bir yolu olarak gören veya franchising yoluyla yeni bir iş kurmak isteyenlere öğütler ve öneriler sunmaktadır.
Bu kitapta, hamburgerden bilgisayara kadar franchising uygulamaları çok geniş bir yelpazede incelenmiş ve tüm taraflar açısından franchising'in zayıflıkları ve üstünlükleri karşılaştırmalı olarak özetlenmiştir. İşadamlarının dikkate alması gereken noktalar, bu sürecin içerdiği aşamalar tanımlanmış ve doğru franchise'ın nasıl seçileceğine dair ipuçları verilmiştir.
Piyasa araştırmasından son ürüne kadar franchisor olarak işe başlamanın içerdiği süreçler incelenmiş ve son derece yararlı olacak örnek bir hukuki sözleşme üzerinden franchisee/franchisor ilişkileri açıklanmıştır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753310338

ISBN : 975-331-033-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle