Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Fısıltı Adam

Fısıltı Adam

Orijinal Adı : The Whisper Man

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Alex North

Çevirmen : Gizem Gül

Editör : Merve Çay

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Ekim 2021

49.50
“SON ON YILIN EN İYİ GERİLİM ROMANI.” -Steve Cavanagh

GOODREADS EN İYİ GERİLİM KİTABI ADAYI

Kitap Hakkında


Karısının ani ölümünden sonra Tom Kennedy’nin tüm hayatı yerle bir olmuştur. Yeni bir başlangıcın kendisine ve küçük oğlu Jake’e iyi geleceğine inanır. Yeni bir hayat, yeni bir ev, yeni bir şehir…

 

Ancak taşındıkları Featherbank kasabasının karanlık bir geçmişi vardır: Yirmi yıl önce, bir seri katil beş kişiyi kaçırıp öldürmüştür. Frank Carter yakalanana kadar, hikâyesi gazeteleri etkisi altına almış, gece vakti kurbanlarını pencerelerinden fısıldayarak tuzağa düşürdüğü için ona “Fısıltı Adam” lakabı takılmıştır.

 

Seneler sonra, Tom ve Jake’in yeni evlerine yerleştikleri sırada bir çocuk ortadan kaybolur. Frank Carter’ın cinayetleriyle ürkütücü bir benzerlik taşıyan bu olayla birlikte eski söylentiler yeniden alevlenir. Ve sonra Jake tuhaf davranmaya başlar…

 

Alex North, babalar ve oğullarının yürek burkan ilişkisini, birkaç nesle yayarak küçük bir kasabada avlanan bir seri katil ve onu yakalamak için yürütülen soruşturmanın merkezine oturtuyor.

 

İlmek ilmek örülmüş karanlık ve sürükleyici bir gerilim.
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140303

ISBN : 978-625-414-030-3

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar