Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Fish! - Balık / Ciltli

Fish! - Balık / Ciltli

Orijinal Adı : Fish!

Kategori : İş Dünyası

Yazar : Stephen C. Lundin, Harry Paul, John Christensen

Çevirmen : Beyhan KURT - Meltem Erkmen

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 109

Çıkış Tarihi : Haziran 2002

Kitap Hakkında


Her zaman, sevdiğiniz işi yapamayabilirsiniz. Peki yaptığınız işi sevmeye ne dersiniz?
Herkesin her gün işe enerji, tutku ve olumlu bir tutumla birlikte geldiği bir işyeri düşünün. Bütün insanların işine, iş arkadaşlarına ve müşterilerine tam anlamıyla bağlı olduğu bir işyeri hayal edin.
BALIK!; tüm coşkusunu yitirmiş, verimsiz bir departmanı değiştirme sorumluluğunu üstlenen bir yöneticiyi anlatıyor.
İşyerindeki sorunlardan bunalan Mary Jane'in yolu bir gün ofisinin çok yakınında bulunan, dünyaca ünlü balık pazarına düşüyor. Bu pazardaki keyifli, coşkulu atmosfere ve eşsiz müşteri hizmetlerine tanık olan yöneticimiz, burada öğrendiklerini ve aldığı basit dersleri kendi departmanında uygulayarak büyük bir başırı elde ediyor. Günümüzde iş hayatında en sık karşılaşılan sorunları (çalışanların rehaveti ve verimsizliği de dahil olmak üzere) anlatan BALIK!, verdiği kolay uygulanabilir dersler ve ipuçlarıyla her zaman başvurulacak, gerçek bir klasik olmaya aday.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313728

ISBN : 975331372-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Sert Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Ahmet Cezmi Göbüt

Şirketiniz, peynirimi kim kaptı adlı kitabı da bana göre çok iyi tanıtmadı, kriz sonrasında ki umutsuz ve verimsiz ortamdan kurtulmak için çok önemli bir kitaptı. Balık da Bağlı bulunduğum Amerikan firmasının orjinali tüm dünya bayi ağına alıp hediye ettiği bir kitap. Bu da şuan ülkemizdeki pek çok firmanın tam anlamıyla sorununa parmak basıyor. Bence Peynirimi Kim Kaptı ve Balık bir arada bandling yapılarak Kurumsal firmalara, devlet kademesindeki her bireye, yöneticilere satılmalı. Pazarlama direktörünüz bu konuda daha iyi çalışmalı. Sorularınız ve yapılabilecek şeyler için bana dönebilirsiniz. Saygılarımla, Bu iki ürünü de Türkçe olarak yayınladığınız için ayrıyeten teşekkürler.