Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Fatih Serisi III : Fatih’in Gizli Mührü

Fatih Serisi III : Fatih’in Gizli Mührü

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Ahmet Erol

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 184

Çıkış Tarihi : Ekim 2018

37.50
Yeryüzünde hiçbir canlı, diğer bir canlıyı kurban seçmesin ve etmesin.”

Kitap Hakkında


Fatih Serisi’nin ve soluk soluğa gelişen büyük insanlık serüveninin iç dünyanızda yarattığı heyecan bitecek mi, yoksa bu heyecan daha da alevlenecek ve siz serinin sürmesini mi isteyeceksiniz? Serinin üçüncü romanı FATİH’İN GİZLİ MÜHRÜ, sizleri tarihin ve 21. yüzyılın gizem ve bilinmezlik dolu koridorlarında yüreklerinizi kasıp kavuran bir yolculuğa çıkaracak…

Fatih’in yüzyıllar öncesinden hazırlattığı mühür nerede ve üzerinde ne yazıyor? Mühür, Gizli Sikke ve Büyük Kitap ile birlikte yeryüzünün geleceğini nasıl şekillendirecek?

sterim ki, kurmaya çalıştığım cihan imparatorluğu Hazreti Nuh’un Gemisi gibi olsun. Orada herkes birbirini kardeş bilsin. Kimse kimseyle kavga etmesin. Kimse başkasının canına, malına, ırzına, hak ve hürriyetlerine el atmasın, kast etmesin. Kimse başkasını hakir görmesin; bir diğerinin özüyle, sözüyle, soyuyla sopuyla, diniyle imanıyla, nesebiyle, mezhebiyle, fikriyatıyla uğraşmasın; bir diğerini öteki görmesin. Yeryüzünde hiçbir canlı, diğer bir canlıyı kurban seçmesin ve etmesin.”

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734668

ISBN : 978-605-173-466-8

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : 60 gr.3 Hamur

İlgili Kitaplar