Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Eyvah! İş Görüşmesi

Eyvah! İş Görüşmesi

Kategori : İş Dünyası

Yazar : Ahmet Şerif İzgören, Hakan Yaman

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 198

Çıkış Tarihi : Nisan 2004

Kitap Hakkında


Hiçbir şeyden korkmadık dünyada, iş görüşmelerinden korktuğumuz kadar! Oysa mükemmel bir görüşme performansı sergilemek ve hak ettiğimiz o pozisyonları kapmak öyle kolay ki...
Emerson, "İnsanın yarısı kendisi, diğer yarısı kendini nasıl ifade ettiğidir" demiş. İş ararken kendimizi iyi ifade edebilmemizin sırrı da görüşmelere çok iyi hazırlamakta saklı.
Diyelim ki, iş görüşmelerinde çok iyisiniz; peki istediğiniz o pozisyon size uygun mu? İş aramaya başlamadan önce kendinize şu soruları sordunuz mu?: "Benim yeteneklerin nelerdir?" "Nasıl bir işte mutlu olurum?" ve "Nasıl bir kariyer istiyorum?"
Bu kitabın ilk bölümünde; kendinizi daha iyi tanımanızı ve size uygun kariyeri belirlemenizi sağlayacak bilgiler ve kapsamlı bir "Doğru İş Check-up'ı" var. İkinci bölümde ise; doğru işi bulmanıza yardımcı olarak taktikler, görüşmelerde en çok sorulan sorular ve ayrıntılı yanıtları yer alıyor.
Yerinize iş görüşmesine gitmenin dışında, kimse de size bundan daha büyük bir iyilik yapmaz, bizden söylemesi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315647

ISBN : 975331564-3

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Necmi Arslan

Kitabı aldıktan sonra üç saat içerisinde okudum, her yönüyle mükemmel bir kitap, bana pek çok katkısı oldu. Beni üzen tek yön ise ülkemizde iş görüşmesine bu kitaptaki tavsiyelere göre çok iyi hazırlanan kalifiye elemanları değerlendirecek kapasitede İK yöneticilerinin sayısı çok az. Kalifiye Elemanı Değerlendirme isimli bir kitap çıkarmanızı bekliyorum. Saygılarımla, Necmi Arslan