Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Evcilik Oyunu

Evcilik Oyunu

Orijinal Adı : Something About Emmaline

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Elizabeth Boyle

Çevirmen : Tuğba Şabanoğlu

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 405

Çıkış Tarihi : Nisan 2011

Kitap Hakkında


Alexander Denford, yani Baron Sedgwick, herkesin kıskandığı bir beyefendidir. Yaşadığı serbest, keyifli ve rahat hayatının kusursuz düzeni için de tek bir kişiye şükran borçludur - sevgili karısı Emmaline. Tatlı eşi onun metreslerinden şikâyet etmez, gece dışarıda olmasını ise asla sorun yapmamaktadır. Arkadaşları ise içten içe onu kıskanmaktadırlar ama gerçek oldukça sarsıcıdır; aslında Emmaline diye biri yoktur. O, Alex'in hayal ürünüdür.
Ancak Alex, Londra'daki kıyafet, ayakkabı, şapka ve diğer kadın eşyaları satan mağazalardan gelen faturaları almaya başladığında bir şeylerin ters gittiğini anlar. Ansızın ortaya çıkan bir kadın Emmaline kılığına girmiştir ve bunda da hiç zorlanmamıştır, çünkü yıllardır insanları dolandırmaktadır. Fakat tanınmış bir baronun eşi olarak, artık kaçamayacağı bir şey vardır - Londra'nın ayrıcalıklı sosyetesine dahil olmak. Alex'in bütün itirazlarına karşın, Emmaline onun hayatını kaosa çevirerek inanılmaz biçimde değiştirir. Alex kusursuz Emmaline'i gerçek eşi yapmadan önce, asla hayal bile edemeyeceği ideal koca olmak zorundadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824002

ISBN : 9789944824002

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

komik dialoglarla dolu, hoş bir kitaptı. neşeli bir kitap okumak istiyorsanız tavsiye ederim...bu kitaptan sonra SERSERİM BENİM, sonra da MEKTUBU MU ALDIN MI? kitaplarını okursanız daha güzel olur. olayların tarih akışı bu şekilde. ben Temple Markisinin öyküsünü merak ediyorum.

gülden

mükemmel ötesi, harika, romantik ve komedi dolu bir kitap bence herkez okumalı...

julie

kitab cok güzeldi

kate

kitap ilgimi cekti kitabı okumak için can atıyorum

Emine Dayı

Bu tarz roman sevenlerin okumasını tavsiye ederim çok güzel ve sonu ilginçti

Merve

Elizabeth Boyle'un bu kitabını arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım. gerçektende övdüğü kadar varmış. oldukça eğlenceli ve duygulu bir kitaptı. bayıldım..

SARDAM

çok güzel bir kitaptı. inanılmaz eğlendim okurken. ilk kez bir kitabı 1 günde bitirdim:) okumalısınız.

zübeyde...

tek kelimeyle HARİKA ...ilk kitapta çokgüzeldi.devamını bekliyoruz....

Fatma

Tek kelimeyle muhteşem ...Teşekkürler epsilon ....

pelin

Tek kelimeyle harikaydı.Okurken çok eğlendim.Alırken kafamda soru işaretleri vardı fakat başlamamla bitirmem aynı gün oldu.Teşekkürler Epsilon..

Mine Şen

Yenisayfa'dan sipariş etmiştim. Dün geldi. İşten eve giderken metroda okumaya başladım. Elimden bırakamadım. Gece yarısı bitti. Bir ara metroda bir gülmüşüm sanırım Alex ve Emmaline'in ilk karşılaştıkları anı okuyordum. Şu kadarını yazıyorum. Çok eğlenceli. Çok komik. Harika bir kitap. Okuyun, çok ama çok seveceksiniz.

esra

ilgimi çekti güzel bir kitaba benziyor .... çok merak ediyorum