Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ergenlik Dönemi Ve Sorunları

Ergenlik Dönemi Ve Sorunları

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Osman Abalı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 215

Çıkış Tarihi : Temmuz 2004

12.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Ergenlik dönemi, birçok anne babanın zorlandığı ve işin içinden çıkamadığını hissettiği bir dönemdir. Bu dönemdeki zorlukları günlük hayatımızda kendi ailemizde ve çevremizdeki örneklerde sık sık görmekteyiz. Basit yönlendirmeler ile çözümlenecek sorunların büyüdüğünü ve bütün bir aileyi etkilediğini gördüğümüz zaman başucu kaynaklarının ihtiyacını bir kez daha hissetmekteyiz.
Bu kitapta okuyup farkında olacağınız konular yarımlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi daha iyi yetiştirmeyi, problemlere zamanında müdahale edebilmeyi, neyin problem olup olmadığının farkına varabilmeyi sağlamaktadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315630

ISBN : 975331563-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


ferhunde

Ergenlik dönemi ile ilgili özgün bir eser, fakat daha kapsamlı olmasını diliyorum. Sanırım bazı konular yüzeysel geçilmiş; madde bağımlılığı gibi.

Fergün

Ergenliği anlatan bu kitabı anne ve babaların okumasını öneriyorum..

kemal güdek

Böyle bir kitabın eksikliğini piyasada görmekteydik, psikoloji alanındaki kitaplar genelde erişkinlere yönelik çıkmakta, toplumumuzda gençler önemli bir sayı oluşturmakta dolayısıyla böyle bir kitabın varlığı ebeveynler açısından açığı kapatmıştır. Bu kitabı dağıtımcılarda gördüğümde oldukça sevindim, bu tür kitapların yayınevinizden çıkması için devamını dilerim. Epsilon gençlik serisinin satışları güzel gitmektedir bu kitaplar için yayınevinize de teşekkür eder devamını dilerim.

mehmet aydın

Hayatın en fırtınalı dönemi olan ergenlik ile ilgili böyle bir eser kazandıran yazar ve yayınevine teşekkür ederim, bütün anne babalara ve eğitimcilere önemle tavsiye ediyorum.