Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

En Güzel Hatam

En Güzel Hatam

Orijinal Adı : Beautiful Mistake

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Vi Keeland

Çevirmen : Tuba Özkat

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Şubat 2020

32.50
KİTAPLARI 26 DİLE ÇEVRİLEN, AMAZON, NEW YORK TIMES,
USA TODAY ve WALL STREET JOURNAL ÇOKSATAN YAZARI VI KEELAND’DAN HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK, ATEŞ GİBİ BİR ROMAN.

Kitap Hakkında


Rachel, Caine West’le ilk kez karşılaştığında bir bardaydı. Onu en iyi arkadaşının dalavereci şerefsiz sevgilisi sanmış ve ağzına geleni söylemişti. Kusursuz bir gülümseyişe sahip arsız adamın onun sandığı kişi olmadığı ortaya çıktığında ise bir özür bile dilemeden kaçıp gitmişti. Sonuçta koca şehirde onunla bir daha karşılaşma ihtimali neydi ki?

 

Ancak Rachel ertesi sabah sınıfa girip asistanlığını yapacağı yeni öğretmenini ilk kez karşısında görünce o kadar da şanslı olmadığını fark etti. Profesör Caine, bir gece önce barda başkasıyla karıştırıp hakaretler yağdırdığı adamdan başkası değildi. Yakışıklı öğretmeniyle yaptığı korkunç başlangıcın izlerini silmek için elinden geleni yapacak olsa da hayatın kendine göre planları olduğu ortaya çıkacaktı.

 

“Burnu düz ve erkeksiydi, profilden bugüne kadar gördüğüm en kusursuz şey olmaya yakındı. Yandan bakınca kara kirpikleri olağanüstü görünüyordu. 

O çikolata rengi gözleri çevreleyen kirpikler için çoğu kadın bir servet öderdi. Çenesinde yeni yeni çıkan sakallar vardı ve kendimi onların tenimde nasıl hissettireceğini merak ederken buldum. Tam bu düşüncelerde kaybolmuştum ki birden bana baktığını fark ettim. Gözlerini kıstı, gülümsemese bile gözlerinde eğlencenin izini gördüm.”

 

 

Vi Keeland Kimdir?

Kitapları dünyanın dört bir yanında çoksatan listelerine giren ve milyonlarca satan Vi Keeland, eşi ve üç çocuğuyla birlikte 

New York’ta yaşamaktadır.

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737003

ISBN : 978-605-173-700-3

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar