Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Elveda Geçmiş

Elveda Geçmiş

Orijinal Adı : A Girl’s Guide To Moving On

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Aralık 2019

64.50
Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, yürekleri ısıtacak yepyeni bir kitapla karşınızda!

Kitap Hakkında


Hayatınız paramparça olduktan sonra yaşamaya nasıl devam edersiniz?

 

Nichole, kocası Jake’in onu aldattığını öğrendiğinde kusursuz hayatı geri dönüşü olmayan bir şekilde mahvolur. Oğlu, yeni işi ve yeni hayatı arasında dengeyi kurmaya çalışırken Nichole, Jake’in neredeyse her açıdan zıddı olan Rocco’yla tanışır. Kaba ve aksi tavırlarına rağmen Rocco iyi bir baba ve düşünceli bir arkadaş olduğunu kanıtlar. Ancak aralarında bir ilişki başladığında Jack aralarına girmek ve Nichole’u geri kazanmak için elinden 
geleni yapacaktır.

Leanne kocasının sadakatsizliklerini yıllarca görmezden gelir ama Nichole sayesinde o da hayatını değiştirecek adımı atar. Artık özgür bir kadın olarak bir sosyal merkezde göçmenlere İngilizce öğretirken, Ukraynalı çekici bir erkekle tanışır: Nikolai. Romantik ilişkilerin karmaşıklığından ve kalbinin kırılma ihtimali yüzünden ondan uzak durmaya çalışsa da kendini Nikolai’a kaptırmaya başlar. Ne var ki beklenmedik bir trajedi her şeyi altüst edecektir. 

Sorunlu evliliklerini cesurca arkada bırakıp hayata yeniden başlayan bu iki kadının güçlü ve umut veren hikâyesi, size her kadının kendine yeni bir yol çizebileceğini ve aşkı bulabileceğini hatırlatacak.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736587

ISBN : 978-605-173-658-7

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar