Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Eleman Seçimi

Eleman Seçimi

Kategori : İş Dünyası

Yazar : Nursel Telman, İlknur Ö. Türetgen

Sayfa Sayısı : 272

Çıkış Tarihi : Şubat 2004

Kitap Hakkında


İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıla damgasını çoktan vurmuş olan değişim hızı gittikçe ivme kazanmakta ve bu baş döndürücü hız iş yaşamını birçok boyutta zorlamaktadır. Hızın yanı sıra kaliteye kilitlenen işletmeler, hem hızlı hem kaliteli üretim yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Elemanı almak, denemek ve uygun olmayanları değiştirmek artık dünkü kadar kolay değil. Uygun işe uygun eleman anlayışı uzun yıllardır endüstriyel çevrelerde var; ancak bugün bu hıza ayak uydurmak zorunda olan çalışanın işini yaparken aynı zamanda iş memnuniyetinin olması gerekiyor. İş memnuniyeti olmayan çalışanın gerek ekonomik gerekse tıbbi açıdan maliyeti çok yüksektir. Bütün bu düşünceler çerçevesinde, bu kitap psikologlar, insan kaynakları uzmanları, yöneticiler ve alanda yetişmek üzere emek sarf eden öğrenciler için rehber niteliğinde olacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315425

ISBN : 975331542-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  





Yorumlar 


merve bayram

Merhabalar, 2004 yılında çıkarmış olduğunuz Eleman Seçimi kitabını nasıl temin edebilirim? Bu konud yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla