Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 6 – Ölümcül Ejderhalar Rehberi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 6 – Ölümcül Ejderhalar Rehberi

Orijinal Adı : How to Train Your Dragon: A Hero’s Guide to Deadly Dragons

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Çocuk Kitapları

Yazar : Cressida Cowell

Çevirmen : Mert Doğruer

Editör : Hasret Parlak

Sayfa Sayısı : 240

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

58.50
“Liderlik için güç mü, cesaret mi, yoksa zekâ mı gerekir?” sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatımıyla çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

Kitap Hakkında


Arkadaşlık, azim ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç hikâyesi olan, tüm dünyada 8 milyondan fazla satan ve 26 dile çevrilen serinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı isimle 2010 yılında Dreamworks tarafından beyazperdeye de uyarlandı. İkinci animasyon filmi 2014 yılında izleyiciyle buluşan serinin üçüncü filmiyse 2019 yılında gösterime girdi.

 

Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık yalnızca güzel, huzurlu bir doğum günü istiyor. Babası ise ödüllü Ejderhanı Nasıl Eğitirsin kitabını çalıp Gürsakalların Bataklık Hırsızları kadar becerikli olduğunu ispatlama peşinde… Tabii keşke Dişsiz o kitabı yememiş olsaydı! Kamikaze’nin çözümolarak Etkafa Halk Kütüphanesi’nden başka bir kopya çalmaları önerisi başta güzel görünüyor. Ama değil! Orası hem Kıl Küpü Kütüphaneci, hem dört yüz Etkafa savaşçısı, hem de savaşçıların delici ejderhaları tarafından korunuyor…  Hıçkırık hayatta kalabilecek mi, yoksa doğum günü onun son günü mü olacak?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736792

ISBN : 978-605-173-679-2

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar