Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 5 – Ejderha Kuyruklu Yalan Nasıl Uydurulur?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 5 – Ejderha Kuyruklu Yalan Nasıl Uydurulur?

Orijinal Adı : How to Train Your Dragon: How to Twist a Dragon’s Tale

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Çocuk Kitapları

Yazar : Cressida Cowell

Çevirmen : Begüm Berkman

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 248

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

39.50
“Liderlik için güç mü, cesaret mi, yoksa zekâ mı gerekir?” sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatımıyla çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

Kitap Hakkında


Arkadaşlık, azim ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç hikâyesi olan, tüm dünyada 8 milyondan fazla satan ve 26 dile çevrilen serinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı isimle 2010 yılında Dreamworks tarafından beyazperdeye de uyarlandı. İkinci animasyon filmi 2014 yılında izleyiciyle buluşan serinin üçüncü filmiyse 2019 yılında gösterime girdi.

 

Püskürtülü-Lava Adası’ndaki yanardağ patlamak üzere. Ailesiyle ilgili büyük bir sır öğrenen Hıçkırık’ın şimdiki dehşet verici görevi, en yakın arkadaşı Balıkbacak ve yeni tanıştığı Müthiş Becerikli Kahraman’la birlikte o kızgın volkanı durdurmak. Dahası da var: Bu volkanik ada hem yokedici ejderhalarla dolu hem de Hıçkırık’ın  ezeli düşmanı buralarda bir yerde… ve intikam peşinde!

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736808

ISBN : 978-605-173-680-8

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar