Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur

Orijinal Adı : How To Cheat a Dragon’s Curse

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Çocuk Kitapları

Yazar : Cressida Cowell

Çevirmen : Mert Doğruer

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 239

Çıkış Tarihi : Ocak 2019

58.50
Tüm dünyada 8 milyondan fazla satan ve 26 dile çevrilen serinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı isimle 2010 yılında Dreamworks tarafından beyazperdeye de uyarlandı. İkinci animasyon filmi 2014 yılında izleyiciyle buluşan serinin üçüncü filmiyse 2019 yılında gösterime girecek.

Kitap Hakkında


“Liderlik için güç mü, cesaret mi yoksa zekâ mı gerekli?” sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatımıyla çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek. 

 

Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık cesur, gösterişli ve bir o kadar da zeki bir Viking kahramanı. Fakat Viking kahramanlarının bile bir yerlerden başlamaları gerekir. Bu eğlenceli ve sürükleyici macerada Hıçkırık, en yakın arkadaşının hayatını kurtarmak için donmuş denizlere açıldığı, kan dondurucu deniz ejderhası Beladiş’le karşılaştığı ve tam bir zırdeli olan Fıttırık Norbık’la mücadele ettiği o eski günlerini anlatıyor…

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735306

ISBN : 978-605-173-530-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak