Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin #2: Nasıl Korsan Olursun

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin #2: Nasıl Korsan Olursun

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Çocuk Kitapları

Yazar : Cressida Cowell

Çevirmen : Hakan Özdemir

Editör : Tuğçe Nida Gökırmak

Sayfa Sayısı : 198

Çıkış Tarihi : Eylül 2018

37.50

Kitap Hakkında
Uluslararası çoksatan, keyifli ve macera dolu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisini kaçırmayın! Cressida Cowell'ın esprili anlatım dili çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

 

Liderlik için güç mü, cesaret mi yoksa zekâ mı gerekli sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatım dili sayesinde çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

 

Arkadaşlık, başarılı olma ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç olan, tüm dünyada 8 milyondan fazla satan ve 26 dile çevrilen dizinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı isimle 2010 yılında Dreamworks tarafından beyaz perdeye de uyarlandı. Serideki 2. animasyon filmi 2014 yılında izleyiciyle buluşurken,  3. filmin ise 2019 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

 

Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık cesur, gösterişli ve bir o kadar da zeki bir Viking kahramanıydı. Fakat Viking kahramanlarının bile bir yerlerden başlamaları gerekir. Bu eğlenceli ve sürükleyici macerada Hıçkırık, kılıç dövüşü, batan gemiler ve ölümcül ejderhalar hakkında henüz öğrenecek çok şeyi olduğu o eski günlerini

anlatıyor…

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734644

ISBN : 9786051734644

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 70 gr. 3. Hamur Holmen / 170 gr. Mat Kuşe / Sert Kapak

İlgili Kitaplar