Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin #1

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin #1

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Cressida Cowell

Çevirmen : Mert Doğruer

Editör : Tuğçe Nida Gökırmak

Sayfa Sayısı : 208

Çıkış Tarihi : Eylül 2018

49.50

Kitap Hakkında


Uluslararası çoksatan, keyifli ve macera dolu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisini kaçırmayın! Cressida Cowell'ın esprili anlatım dili çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

 

Küçük bir çocuğun ejderhasını eğittiği ve kendi hikâyesinin kahramanı olduğu bu maceraya siz de eşlik edin!

 

Liderlik için güç mü, cesaret mi yoksa zekâ mı gerekli sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatım dili sayesinde çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

 

Arkadaşlık, başarılı olma ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç olan, dizinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, 2010 yılında Dreamworks tarafından beyaz perdeye de uyarlandı.

 

Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık “Ejderha Terbiyecisi” olarak tanınan olağanüstü bir Viking kahramanıydı: Harika bir savaşçı, müthiş bir kılıç ustası ve amatör bir doğabilimciydi. Ne var ki, bu her zaman böyle olmamıştı...

 

Eskiden sadece Gürsakal Kabilesi Şefi’nin sessiz ve düşünceli oğlu olan Hıçkırık, bakalım bir ejderhayı yakalayabilecek ve paramparça olmadan onu eğitebilecek miydi?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734637

ISBN : 9786051734637

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 70 gr. 3. Hamur Holmen / 170 gr. Mat Kuşe / Sert Kapak

İlgili Kitaplar