Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir

Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Didem Moralıoğlu

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 224

Çıkış Tarihi : Haziran 2019

44.50
DÜŞÜNCELERİNİN KAPTANI SENSİN.

Uçsuz bucaksız masmavi sularda eşsiz bir sefere çıkmaya hazır mısın?

Kitap Hakkında


NLP (Bilinçaltı) Uzmanı ve Marka Danışmanı Didem Moralıoğlu, düşünce gücümüzün farkına vararak duygularımızı nasıl yönetebileceğimizi, olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı etkin ve samimi önerilerle size sunuyor.

 

Bu kitapta kazanacağın eşsiz deneyim birçok kadim öğretinin temellerine dayanıyor. Hazır olduğunda, önünde duran mucizevi kapıyı yavaş yavaş aç ve karşında son derece keyifli, huzurlu, sakin, masmavi düşünce denizini gör. Şimdi, birbirinden güzel düşüncelerin, bu düşünce denizinin içinde uzun zamandır seni beklediğini şüphesiz fark edeceksin. Yaklaşıp onları anlamaya çalıştığında yaşamını düşüncelerin yardımıyla istediğin gibi yönlendirebileceğini tüm bedeninde hisset.

 

Şimdi bu denizin açıklarında, masmavi sularda bir karartı seçiyorsun: Bunlar sana sıkıntı veren olumsuz düşüncelerin. Bazen bunların nerede başlayıp nerede bittiğini de çözemezsin ve bir an için korkuya, ümitsizliğe kapılmana rağmen, aslında tüm bu karanlık düşünceleri masmavi tarafa geçirecek olan yine sensin. O sularda gönül rahatlığıyla gezin, senin isteklerini yerine getirmeleri için düşüncelerine izin ver. İhtiyaç duyduğun tüm kaynak senin içinde.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735825

ISBN : 978-605-173-582-5

Boyutları : 12,5 x 17,5 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar