Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Düşlerin Ötesinde

Düşlerin Ötesinde

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Fener Aytaç

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 455

Çıkış Tarihi : Temmuz 2009

32.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Çalıştığın yerdeki katliamdan kurtulan tek kişi olan Reece Gilmore, o günden bu yana mücadele ettiği kâbuslarından ve korkularından uzaklaşmak arzusuyla yollara düşer. Geçici olarak yerleştiği kasabadaki yerel restoranda çalışmaya başlar. Bir gün dağda tek başına yürüyüş yaparken bir çiftin tartıştığını görür. Tartışma şiddetli bir kavgaya ve ardından da kadının ölümüyle sonuçlanan bir cinayete dönüşür. Bu vahşete tanık olan tek bir kişi vardır; Reece.
Gerilim kitapları yazarı Brody, patikanın biraz aşağısında temiz dağ havasının tadını çıkarmaktadır. Reece koşarak yanına gelip onu olay yerine götürdüğünde çiftin çoktan gitmiş olduğunu görürler. Daha sonra gelen polis de Reece'in saldırıyı gördüğünü iddia ettiği alanda hiçbir ize rastlayamaz.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821742

ISBN : 9944-821-74-2

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Dulce

Hiç bir zaman beni hayal kırıklığına uğratmamıştır Nora'cım.Elime aldım ve bir solukta okudum.Uslüp,karakter,hikaye kısacası herşey süperdi.Alın okuyun.Pişman olmayacaksınız.Sevgili Epsilon mutfaktakiler bölümüne baktım.Gözlerime inanamadım.Victoria Alexander,Erica James,Diana Gabaldon,Kathleen Woodıwıss,Susane Colasanti,Gaelen Foley,Chrıstıne Feehan ben bu yazarlar acaba bizde çıkarlarmı diye acılar çekerken çözüm sevgili Epsilondan geldi.Çok çok teşekürler Epsilon.Okumak için sabırsızlanıyorum.

filiz kovancI

çok sevdiğim kitapçım.mutfaktakiler kısmındaki yazarlarınız için çok teşekkürler.kitapların hepsini sabırsızlıkla bekliyorum.özellikle nora roberts,kathleen woodiwiss,julia quinn,julie garwood,v.b.yazarlarınızı çok seviyorum.bir de suzanne enoch adlı yazarın yeni kitabı ilşgimi çekti.bu tarz bis sürü kitabı var.umarım onu da yazarlarınız arasında görürüm.kitapları çok ilgi çekici.herşey için teşekkürler.iyi günler.

Mine Şen

Uzun zamandır beklediğim bir Nora Roberts kitabı. Teşekkürler. 2007 yılında filme çekildi ve başrolünde Heather Locklear oynadı. Kitabı çok daha iyi bir tat bırakacağından, DVD'sini alıp inatla seyretmedim, şimdi önce kitabını okuyup, sonra da filmini seyretmeyi düşünüyorum. Yazarın kitaplarının devamını bekliyoruz...