Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Düşlerin Ötesinde / Cep

Düşlerin Ötesinde / Cep

Orijinal Adı : Angels Fall

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Aytaç Fener

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 592

Çıkış Tarihi : Mart 2010

Kitap Hakkında


Çalıştığı yerdeki katliamdan kurtulan tek kişi olan Reece Gilmore, o günden bu yana mücadele ettiği kâbuslarından ve korkularından uzaklaşmak arzusuyla yollara düşer. Geçici olarak yerleştiği kasabadaki yerel restoranda çalışmaya başlar. Bir gün dağda tek başına yürüyüş yaparken bir çiftin tartıştığını görür. Tartışma şiddetli bir kavgaya ve ardından da kadının ölümüyle sonuçlanan bir cinayete dönüşür. Bu vahşete tanık olan tek bir kişi vardır; Reece. Gerilim kitapları yazarı Brody, patikanın biraz aşağısında temiz dağ havasının tadını çıkarmaktadır. Reece koşarak yanına gelip onu olay yerine götürdüğünde çiftin çoktan gitmiş olduğunu görürler. Daha sonra gelen polis de Reece'in saldırıyı gördüğünü iddia ettiği alanda hiçbir ize rastlayamaz.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822619

ISBN : 9789944822619

Boyutları : 105x170

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Betül Günaydın

Başladığınız gibi de bitireceğiniz ama hemen bitmesin diye kendinizi tutmaya çalışacağınız bir kitap. :) Uummh... Biraz gizemli evet ama biraz kitaptan anlayan herkesin neyin olup bittiğini hemen çözebileceğini düşünüyorum. Reece çok farklı bir karakter ve kesinlikle onu sevdim. Normalde romanlarda karşılaşacağınız ideal kız değil Reece, yaşadıkları sebebiyle biraz pimpirikli, endişeli, korkak ama bir o kadar da ilgi çekici. :) Brody keza... Elbette her aşk romanında olduğu gibi yine dalyan gibi bir oğlan. Konunun geçtiği kasaba çok sevimli, hava mükemmel. Her neyse, belki de benim için mükemmeldir. Ah ayrıca "kitapkurdu"... 13. yaşındayken aşk romanları okuyorsan, sanırım bunu da okuyabilirsin. Ama yine de bence başka tür romanlara yönelmelisin. Biraz daha edeplilere... :) Sevgiler.

kitapkurdu

bu kitabın yaş sınırı nedir 13 yaşındayım ve bu kitap bana uygun mu merak ediyorum???