Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Doya Doya Zayıfla

Doya Doya Zayıfla

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Elvan Odabaşı Kanar

Sayfa Sayısı : 288

Çıkış Tarihi : Nisan 2011

27.50

Kitap Hakkında


Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Hiçbir kitap zayıflamayı bu kadar garanti etmemişti!
Bu kitapta büyük bir sır öğrenecek ve o sırrın sevincini bütün yaşamınıza yayıp herkesle paylaşmak isteyeceksiniz!
Bu kitapta 8 ayda 35 kilo verenler de var;
6 ayda 23 kilo verenler de!
Emziklilik döneminde bebeğini en sağlıklı biçimde emzirerek kilo verenler de var; öğrenci yurdunda ders çalışırken ya da işinde gücündeyken zayıflayanlar da! Yıllarca sporla kilo vermeye çalışanlarla kendilerini yıllarca aç bırakmış olanlar sonunda Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar'ın "Doya Doya Zayıfla (DDZ) Prensipleri" ile zayıfladılar.
Ve birbirinden başarılı diyet hikâyelerini bu kitapta sizlerle paylaştılar. Bu hikâyelerde kimse hayatının akışını bozmuyor. Kampa girmiyor, mutfağını ayırmıyor, sosyal yaşantısından soyutlanmıyor. Ve en önemlisi hiç kimse beş dakika bile aç kalmıyor! Herkes doya doya, yiyerek zayıflıyor! Çikolatalarla, makarnalarla, kısır partileriyle, şinitzellerle, dürümlerle, kebaplarla, dondurmalarla zayıflıyor! Üstelik zayıflamakla kalmıyor, sağlık sorunlarından da kurtuluyorlar.
Kitapta yer alan dokuz diyet hikâyesi dokuz ara bölümle tamamlanıyor. Bu bölümlerle DDZ Prensipleri'nden geçerken, Elvan Odabaşı Kanar'dan adeta özel danışmanlık hizmeti alıyorsunuz! Bir yandan dokuz başarılı diyet hikâyesi okurken, bir yandan da dokuz ayrı aşamada kendi diyet hikâyenizi yazmaya başlıyorsunuz.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823968

ISBN : 9789944823968

Boyutları : 170x242

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle