Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Dördüncü Boyut

Dördüncü Boyut

Orijinal Adı : The Tesseract

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Alex Garland

Çevirmen : Esin BENÜZ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 258

Çıkış Tarihi : Haziran 2001

Kitap Hakkında


Ustalıkla kurgulanmış, gerilim yüklü bir roman olan Dördüncü Boyut, bir yanlış anlama yüzünden başlayan ölümcül bir kovalamacada, kaderleri birbirleriyle keşisen üç grup insanı anlatıyor. Ticarette deneyimsiz bir İngiliz denizcisi olan Sean, harap bir Manila otlinde Filipinli bir mafya lorduyla adamlarını beklerken; banliyöde bir anne çocuklarını yatırmaya hazırlanmakta ve ilk aşkını hatırlamaktadır. Aynı dakikalarda varlıklı bir psikolog, daha sonra kendilerini gansterlerin kovalamacası içinde bulacak olan sokak çocuklarının rüyaları üzerinde çalışmaktadır.
Dördüncü Boyut, insanoğlunun hiçbir anlaşılır nedeni olmaksızın yaşadığı trajedilere ve bunları dine, mitlere veya psikolojiye sığınarak ya da bilimsel yollara başvurarak açıklama çabasına göz atıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313117

ISBN : 975331311-x

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Süleyman yeşilkanat

dördüncü boyut gibi bir kitap okuduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum ve herkeze tavsiye ediyorum teşekkürler " Meşale Nekadar Büyükse,aranacak alan o kadar büyüktür"

hayrullah

Böyle bir kurgu görmedim. Olayların birbiriyle bağlanması zeka ustalığı. Mutlaka okunmalı

nursel

alex garland'ın etkileyici ve ardında birçok şey saklayan anlatımına alışmalısınız. yeni gerilim romanı yazarınız garland olabilir. kumsal'da beğenmiştim. dördüncü boyutta da boşa beğenmediğime inandım.

şeref nur özenç

Dördüncü boyut ne alaka bir kitap anlamadım. Kumsal'dan sonra büyük hayal kırıklığı yarattı bende. Bir çok kişinin hayatının tek bir noktada bağlanması anlatılıyor. İsmiyle de bir alakası yok. Tavsiye etmiyorum