Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Dolunayda Aşk

Dolunayda Aşk

Orijinal Adı : Carolina Moon

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : İyet ÇETİNKAYA

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 456

Çıkış Tarihi : Aralık 2001

Kitap Hakkında


Romanın kahramanı Tory Bodeen, doğduğu kasaba olan, Güney Carolina'daki Progress'e on sekiz yıl sonra geri döner. Genç kız, acı dolu geçmişiyle yüzleşme ve sekiz yaşında ufacık bir kızken kaybettiği arkadaşı Hope'un ölümündeki sırrı çözme isteğiyle geri dönmüştür. Arkadaşını öldüren kişiyi bulacak ve bir zamanlar kendisine ihanet etmiş olan kasabayla uzlaşacaktır. Ancak, sahip olduğu psişik güçler Tory'nin dünyayla iletişim kurmasını zorlaştırmakta, bu özelliği içe dönük kişiliği ile birleştiğinde insanların ondan ürkmesine neden olmaktadır. Yine de, hediyelik eşya dükkanını açınca, tüm kasaba halkının ilgi odağı haline gelir. Ölen arkadaşının annesinin nefret dolu tepkilerine rağmen Tory'nin acılarını dindiren de Hope'un ağabeyi Cade olur. İki genç arasında gelişen aşk genç kızın hayatına bir ışık gibi doğmuştur. Tory inanamadığı bir mutluluk içnide kasabada dostlar edinmeye ve kendine bir hayat kurmaya başlarken, geçmişin hayaletleri geri gelir. Hope'un katili, Tory'nin de peşine düşmüştür...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313520

ISBN : 975331352-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


kubilay yılmazer

Ben kitabı daha yeni aldım bugün benim kitabım 503 sayfa :/

mine helep

Akıcı bir dili ve güzel bir öyküsü olan romanda Tory karakteri hoşuma gitti. Hayata her şeye rağmen sarılabilen pes etmeyen güçlü bir kişilik .Hem macera hem gerilim hem aşk hepsini rahatlıkla bulabilirsiniz bu kitapta . Tavsiye ediyorum .

deepblue

İşin aslı bu kitabı alırkenki amacım hoş vakit geçirip aklımı dağıtacak basit bir kitap olduğunu düşünmemdi. Sonuç mu :)436 sayfalık kitabı okumam bir günümü bile almadı ki çok yoğun bir dönemde olmama karşın... Akıcı bir dille ve çok iyi araştırmalar yapılarak yazıldığı çok açık. Bahsettiği her ayrıntı hakkında kesinlikle çok iyi düşünülmüş.Bu kitabı okuduktan sonra yazarın bulabildiğim diğer kitaplarını da okudum her ne kadar kendini aşk romanı yazarı olarak tanımlasa da (ki aşkı da çok güzel işliyor) aslında aşkla kombine edilmiş macera romanları yazıyor bence... Bu tarzda kitaplardan hoşlananlara şiddetle tavsiye ediyorum...İyi okumalar...

murat ALP

Anlatılanlar o kadar gerçekçi ki okurken sizde içindekı kahramanlardan biri oluyorsunuz. Psişik olaylar ancak bu kadar iyi anlatılabilir. Macera sevenler kaçırmasın.