Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Dile Benden Ne Dilersen

Dile Benden Ne Dilersen

Orijinal Adı : The Christmas Genie

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Dan Gutman

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 135

Çıkış Tarihi : Ocak 2012

17.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


NOEL'DEN ÖNCEKİ SON OKUL GÜNÜ
GELİP ÇATMIŞTIR!
Alex, Chase ve Bayan Walters'ın beşinci sınıfındaki diğer tüm öğrencilerin tek dileği, son zilin çalmasıyla koşa koşa evlerine gitmektir. Fakat gizemli bir göktaşının sınıf penceresinden şangır şungur içeri girmesi ve içinden muzip bir cinin çıkmasıyla öğrenciler kendilerini büyük bir çılgınlığın içinde bulur. Cin, tüm sınıfın paylaşacağı tek bir dileği gerçekleştireceğini söyler! Ama ne dilediklerine dikkat etmeleri gerekmektedir!

DAN GUTMAN

Çocukken kitap okumayı hiç sevmeyen Gutman artık büyümüş ve Ödev Makinesi, Ödev Makinesi Geri Döndü, Kitap Fuarı'nda Kâbus, Temiz Hava Alırken, Thomas Edison'la Geçmişe Dönüş, Honus & Ben, Başkanlığa Aday Olan Çocuk ve Bizim Okul Bi Acayip gibi eğlenceli kitaplar yazmaktadır.

Eğer Dan ve kitapları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, dangutman.com internet sitesine uğrayabilirsiniz. Ama önce kitaplarından birini okumanızı öneririz!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824873

ISBN : 9789944824873

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle