Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Devrim 2417

Devrim 2417

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Sinem Ataklı

Editör : Can Kara

Sayfa Sayısı : 480

Çıkış Tarihi : Mayıs 2021

54.50

Kitap Hakkında


Geleceğı̇ kurtaran tek şey, feda edı̇len geçmı̇ştı̇.
Trajik sonlar görkemli başlangıçları gerekli kılar. Bitti denildiği yerde yeniden yazılır tarih. Karanlık tiranlıkların sonu, daima aydınlık bir devrimdir.
Orta yolu bulma ümidini yitiren ölümsüzler, korkunç bir güçle üzerimize geliyor. Dünya tarihinde böyle bir savaş hiç görülmedi. Yaşananlar bir daha yaşanmasın diye her şeyimizi ortaya koyuyoruz. Ölümsüzlere karşı direnişçiler, makinelere karşı insanlar, ölüme karşı yaşam. Her şey bizim aleyhimize görünüyor ve Cennet, zaferine kesin gözüyle bakıyor. Ama kaybettiğimizi sandıkları an kazanmaya en çok yaklaştığımız an olacak... Cennet’e yöneltilen sorular, Devrim ile cevap bulacak.

 

“Hangi sığınak sizi korur bugün? Hangi güç, hangi ölümsüzlük sizi kurtarır? Cevabınız yok mu? Susuyor musunuz? Susmaya devam edin! ÇÜNKÜ BUGÜN HALK KONUŞACAK.”
“Kimsenin kaderi, hiçbir tiranın eline kalmayacak. Acıyla, zulümle ve ölümle çıktıkları zirvelere ulaşamıyorsak, o dağı yıkmanın bir yolunu bulacağız!”

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739052

ISBN : 978-605-173-905-2

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar