Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Denizdeki Kız

Denizdeki Kız

Orijinal Adı : Girl at Sea

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Maureen Johnson

Çevirmen : Emine Coşkun

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Eylül 2019

49.50
Bazen kaybolmanız gerekir.

Kitap Hakkında


“Yazar birkaç farklı hikâye örgüsünü ustaca birleştiriyor. Clio ile babası arasındaki gerilimden Clio ile Aidan arasındaki kafa karışıklığına, hepsi aynı heyecanla eşzamanlı gerçekleşiyor. Ana karakter canlı ve zekice kurgulanmış. Johnson hayalindeki deniz tatilini okurların gözünde canlanacak şekilde betimlemiş ve ufak detaylara önem vererek her bir karakterin gelişimini eksiksiz kaleme almış.”

- Publishers Weekly

 

Kız: Clio Ford on yedi yaşındaydı. Sanat araç gereçleri satan dükkânda çalışan çocuktan hoşlanıyordu ve yaz tatilini onunla geçirmek istiyordu. Akdeniz’in ortasında bir yatta tıkılı kalmayı değil. 

 

Görev: Babasının saçmalıklarını atlatmalı ve insanlığın ortaya çıkmamış sırlarını barındıran hazineyi bulmalıydı.

 

Mürettebat: Babasının en yakın ve tuhaf arkadaşı Martin, bir o kadar tuhaf araştırma ortağı Julia, Julia’nın tanrıçalar kadar güzel kızı Elsa ve… bir de Aidan. Julia’nın inanılmaz yakışıklı ve çokbilmiş asistanı. Aidan’ın o gizemli ve yeşil gözlerinin ardında ne gibi düşünceler dönüyordu acaba?

 

Clio hiç bilmediği sulara yelken açarken, tarihi değiştirebilecek sırları ortaya çıkaracaktı. Fakat en beklemediği keşfi, denizden daha derin ve karmaşıktı…

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736211

ISBN : 978-605-173-621-1

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak