Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Değerlerle Yönetim

Değerlerle Yönetim

Orijinal Adı : Managing with Values

Kategori : İş Dünyası

Yazar : M. O'Connor, Ken Blanchard

Çevirmen : Kader AY

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 116

Çıkış Tarihi : Ekim 1998

Kitap Hakkında


Günümüzde her alanda büyük bir değişim yaşayan iş dünyasında iş görenler, yöneticiler ve iş sahipleri her zamankinden büyük bir baskıyla karşı karşıyadırlar.
DEĞERLERLE YÖNETİM; bu zorlu dünyada karşılaşılabilecek sorunlara yeni ve pratik çözümler getiriyor.
Blanchard ve O'Connor bütün bu zorlukların içinde istikrarı, sürekliliği ve gelişimi sağlamanın yollarını anlatıyorlar. Ortak bir vizyonu, hedefleri ve değerleri paylaşmanın organizasyonların gücünü ne denli artırdığını gerçek deneyimlerle araştırmalara dayanarak anlatan ve Ken Blanchard'ın diğer kitapları gibi kolay anlaşılır bir dile sahip olan bu kitap gerek organizasyonel gerekse bireysel hedeflerinize ulaşmamızı kolaylaştıracak, sürekli gelişimin zevkini tatmamızı sağlayacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311168

ISBN : 975-331-116-8

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Umut Koç

Post-modern yönetim tekniklerinden biri olan "Değerlerle Yönetim"in ana rehberi niteliğindeki bu kitabı Türkçe'ye kazandırdığı için Epsilon Yayınevi'ne ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. Kitap, başarılı bir çeviri ile karşımızda. Bir Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans öğrencisi olarak, çok faydalandım. Konuya ilgi duyanların da rahatça anlayabileceği bir dille yazılan kitabı, hararetle tavsiye ediyorum.