Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Davetsiz Misafir

Davetsiz Misafir

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Gaelen Foley

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 446

Çıkış Tarihi : Eylül 2013

34.90
“Bir solukta okuyacağınız hayranlık uyandıran bir hikâye.”

Romance Reviews Today

Kitap Hakkında


 

 

 

Londra’nın aristokrat çevreleri için Cehennem Kulübü iyi yetişmiş hiçbir genç hanımefendinin hoş bakmayacağı erkeklerin oluşturduğu rezil bir topluluktur... Fakat bu adamlar düşünülebilecek her türlü ahlaksızlığın peşine düşmekle nam salmış olsalar da aslında kralı ve ülkelerini korumak için her şeyi yapabilecek güçlü birer savaşçıdırlar...

 

Nesillerdir atalarının yaşamını etkileyen lanete inanan Warrington Dükü Rohan Kilburn kimseye bağlanmayacağına dair ant içmiş ve kendini Cehennem Kulübü’ne adamıştır. Fakat ansızın evine getirilen davetsiz misafiri görünce buz tutmuş kalbinin sızladığını hisseder.

 

Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla hayatı bir anda karmakarışık olan Kate Madsen’ın Canavar olarak bilinen düke güvenmekten başka hiçbir seçeneği yoktur. Kısa süre içinde onun aslında nasıl biri olduğunu keşfettiğinde ise hislerine karşı koyamaz ve bu vahşi adamın sevgisini kazanmak için elinden geleni yapmaya karar verir.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 978-9944-82-715-7

ISBN : 978-9944-82-715-7

Boyutları :

Kapak Cinsi :

İlgili Kitaplar