Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çöp Çocuklar

Çöp Çocuklar

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman

Yazar : Handan Derya

Editör : Erim BİKKUL

Sayfa Sayısı : 130

Çıkış Tarihi : Eylül 2003

17.50

Kitap Hakkında


Osman, Filiz, Sultan, Yeliz ve Serap, geçimlerini sokaklarda kağıt toplayarak sağlayan iki ailenin çocuklarıdır. İmkansızlıklar yüzünden okula gidemeyip, sokakta çalışarak ailelerine yardım etmektedirler. Bir gün, Milli Eğitim'de çalışan Semra Hanım'a rastlarlar. Semra Hanım çocuklara yardım elini uzatır ve onların bir okula kayıt olmalarını sağlar.
Verilen büyük destek sayesinde beş çocuk okula gitmeye başlar. Ancak şimdi de onları bekleyen dışlanma, önyargılar ve kültür farkı gibi sorunlar vardır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314756

ISBN : 975331475-2

Boyutları : 130x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gizal Ulman

Handan hanım ben bu kitabı bir günde okudum ayrıca çok zevk aldım çok süpersiniz vay canına ama ben sizin hayat biyografinizi bulamadım lütfen bana yardım ediniz. Başarınızı devamını diliyorum.

murat kaya

Handan hanım kitaba böyle güzel ve duyarlı olunması gereken bir konu seçtiğiniz için sizi kutlarım. Ben Türkçe öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim bu kitabınızı inceleme ödevi olarak seçtim ve çok beğendim. Genel anlamda 10-12 yaş çocuğunu sıkmayacak düzeyde keyifle okunabilecek bir kitap. Handan hanım sizden bir ricam hayatınız ve edebi kişiliğiniz hakkında bilgi sahibi olmam gerekiyor fakat araştırdığım kadarıyla bilgi edinemedim bu konuda bana yardımcı olacağınızı ümit ediyor yeni kitaplarınızda başarılar diliyorum esen kalın...