Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çocuklarda Sosyal Beceriler

Çocuklarda Sosyal Beceriler

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Filiz Çetin, Aslıhan Alpa Bilbay, Deniz Albayrak Kaymak

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 255

Çıkış Tarihi : Ekim 2001

17.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Bu kitap, ilköğretim dönemindeki çocukların sosyal becerilerini geliştirme konusunda rehber öğretmenlere, psikolojik danışmanlara ve çocuklarla çalışan uzmanlara yol göstermek amacıyla hazırlandı. Arkadaşlık ilişkilerini geliştiren, etkinliği araştırma ile ölçülmüş olan ve 100'e yakın sosyal beceri etkinliği içeren kapsamlı programıyla dilimizde yayınlanmış "ilk" kitap olma özelliğini taşıyor. Sosyal beceri eğitimi konusunda daha önce yapılmış araştırmalardan verilen örneklerle izleyeceği basamakları tek tek göstermesi, eğitimin etkinliğini artıracak öneriler sunması ve grup katılımcılarının neler öğrendiklerini izleyebileceği değerlendirme testleri içermesi ile bu alandaki açığı kapatacağı inancındayız.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313421

ISBN : 975331342-X

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Mehmet Emin Zeybek

Çocuklarla yapılabilecek sosyal beceri çalışmaları bakımından çok sınırlı sayıda kaynak bulunmakta. Bu kaynaklar içerisinde en uygun kaynaklardan birisi güzel hazırlanmış olan bu kitaptır. Konu üzerinde çalışmalarını sürdüren arkadaşlara tavsiye ederim.