Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çocuk Sağlığı Rehberi

Çocuk Sağlığı Rehberi

Orijinal Adı : Complete Guide to Your Children's Health

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Donna Katulak, Dennis Connaughton

Çevirmen : Dr. Dilek Tunalı

Editör : Dr. Edward S.TRAİSMAN-Dr. Karen JUDY-MaryJaneSTABA

Sayfa Sayısı : 633

Çıkış Tarihi : Ağustos 2000

Kitap Hakkında


Bebeklikten ergenliğe kadar çocuğunuzun sağlığıyla ilgili bilmek istediğiniz her şeye ilişkin güvenilir bilgiler
* Yenidoğanlara, bebeklere, okul öncesi ve okul çağı çocuklarına, ergenlere ayrılmış özel bölümler. Beyin gelişimini konusunda yepyeni bilgiler.
* Evde oyun oynayan, dışarıda spor yapan çocuğunuzun hemen tüm tehlikelerden uzak kalmasını sağlayacak eksiksiz bir güvenlik rehberi. Çocğunu suçtan, tacizden ve başka pek çok şeyden korumanın yolları.
* Her vücut sistemini ayrıntıı bir şekilde gösteren renkli vücut atlası.
* Sorunun ne olduğunu daha kolay anlamınızı, bunun için evde tedavinin yeterli olup olmayacağına, doktora gitmeye gerek olup olmadığına karar vermenizi sağlayacak 20'den fazla hastalık belirtileri tablosu.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312332

ISBN : 9753312334

Boyutları : 171x245

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


özlem yağcı

bu serinin iki kitabını takip ettim,bebeğinizi beklerken sizi neler bekler ve bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler.her iki kitabıda çok çok beğendim.bu kitabı da hem kendime hem de eltime hediye almak istiyordum ama bana çok pahalı geldi.niçin fiyatlarınızı biraz daha aşağı çekmiyorsunuz?

çiğdem kezek

aslın da yayınevi olarak hiç size dikkat etmemiştim taki kızım olupda onun bakım ve sağlığı ile ilgili kitap arayıncaya kadar ÇOCUĞUNUZ BÜYÜRKEN SİZİ NELER BEKLER benim başucu kitabım ve bir yıl daha bırakmıyacağım onu ilk fırsattada bun kitabı alacağım ve memnun kalacağıma eminim sonra bir daha yorumlarım